Şimdi Ara

Otomobil alma kriterleriniz nelerdir? ANKET EKLENDİ. Tüketici tercihlerini öğrenebiliriz... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
2.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git

Otomobil alma kriterleriniz nelerdir? ANKET EKLENDİ. Tüketici tercihlerini öğrenebiliriz...

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2013)
Giriş

Orijinalden alıntı: shadowgeist

beyler cihanı kızdırmayın,kafanıza mekatronik atar valla.

Kirmayin beni yonetici abimiz ekler simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Dizel otomatik olmali dite neden secenek yok ?

2. el var cihancım.
    hem alaman,hem dizel otomatik,hemde reşat altını,onu seçiver

Yok abi

Ben o sikki istiyorum

Hatta dsg olsun diye sik olsun

Cihancim senin bu mesajı şikayet etmesinler müstehcenlik var diye.

Telefonun metin düzeltme ayarını ac istersen.

O zamanda klavyede bir suru harf oluyor

Parmaklarim biraz kalin dokunamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben iç dış tasarım dedim.

İlk önce araba beni al diyecek. Ben mesela araçta keskin hatlar sert çizgiler severim, bunu ararım. Ondan sonra güvenilebilirlik, yedek parça, servis, yakıt konuları devreye girer. Konfor için bir şey diyemeyeceğim çok önemsemiyorum. Çünkü hiç öyle ağır, konforlu bir aracımız olmadı çok sıkıntı değil takır tukur gideriz. :D
  • Mercedes-Benz seçeneğini göremedim..
  • Şu ana kadar yapılan oylamada araçta aranılan ilk özellik olarak iç ve dış tasarım geliyor. Onu da yakıt cinsi ve yakıt tasarrufu seçeneği takip ediyor. İlk görüşte aşk ağır basmış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oflazca

Bu forumda yazan hiç kimse Türkiye'de yaşamıyor belli ki. Bu memlekette en önemli kriter ikinci elde rahat satılmasıdır. İkinci ele önem vermediğini söyleyenler ya içgüdüsel olarak kafadan ikinci elde sıkıntı olacak araçlara hiç bakmamışlardır, ya da kendilerini ikinci eli iyi olan bir aracı beğenmeye zorlamışlardır.

İkinci el oranı benimde dikkatimi çekti. Bende 2. ele önem vermem ancak,

Forumda araç alacak olanlar 3-4 araba modeli yazarlar ve cevapların çoğunda(belki 90% oranında)
    "X modeli alma, Y modeli al. Çünkü X'in 2. el piyasası kötü" cümlesi ile karşılaşırlar.

O zaman tavsiye veren forumdaşlar, araç alacak forumdaşları yanlış mı yönlendiriyorlar?

Bakın 2. el konusunu alıcıya hatırlatmaktan bahsetmiyorum. Çok önemli bir kriter olarak ortaya konulmasından bahsediyorum...

• Yol tutuş.
  • ohoo burada hanımın aracın tipinden hoşlanması ve 4 yaşındaki veletin beğenmesi yok.

benim kriterler en çok bunlardı valla. mantıklı olan seçeneklerden bu ikisinin kabul ettiğini almak zorundaydım. asx aldırıyorlardı lan neredeyse, kurtulana kadar canım çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

ohoo burada hanımın aracın tipinden hoşlanması ve 4 yaşındaki veletin beğenmesi yok.

benim kriterler en çok bunlardı valla. mantıklı olan seçeneklerden bu ikisinin kabul ettiğini almak zorundaydım. asx aldırıyorlardı lan neredeyse, kurtulana kadar canım çıktı.

Çevrenin düşünceleri diyorsun yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: olorinthewhite

quote:

Orijinalden alıntı: oflazca

Bu forumda yazan hiç kimse Türkiye'de yaşamıyor belli ki. Bu memlekette en önemli kriter ikinci elde rahat satılmasıdır. İkinci ele önem vermediğini söyleyenler ya içgüdüsel olarak kafadan ikinci elde sıkıntı olacak araçlara hiç bakmamışlardır, ya da kendilerini ikinci eli iyi olan bir aracı beğenmeye zorlamışlardır.

İkinci el oranı benimde dikkatimi çekti. Bende 2. ele önem vermem ancak,

Forumda araç alacak olanlar 3-4 araba modeli yazarlar ve cevapların çoğunda(belki 90% oranında)
    "X modeli alma, Y modeli al. Çünkü X'in 2. el piyasası kötü" cümlesi ile karşılaşırlar.

O zaman tavsiye veren forumdaşlar, araç alacak forumdaşları yanlış mı yönlendiriyorlar?

Bakın 2. el konusunu alıcıya hatırlatmaktan bahsetmiyorum. Çok önemli bir kriter olarak ortaya konulmasından bahsediyorum...

Her ne kadar 2. el diye tavsiye verseler de artık çok fazla önem arz eden bir seçenek olmadığı bu ankette görünüyor. Umarım hep böyle olur, herkes sevdiği araca biner.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ocean34

quote:

ohoo burada hanımın aracın tipinden hoşlanması ve 4 yaşındaki veletin beğenmesi yok.

onların neresi çevre, bana ne milletin ne düşündüğünden, biri eşim biri oğlum

• quote:

quote:

quote:

Hocam senin için düzeltme yaptım. ( Ailenin ,çevrenin )

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam senin için düzeltme yaptım. ( Ailenin ,çevrenin )

gene tam olmamış be hocam, çünkü çevre gerçekten umrumda olmaz:)

hanımın veletlerin kabul etmesi seçeneğini istiyorum ben. bak görüş falan bile değil dürüst olalım hanım kabul etmezse o aracı a-la-ma-yız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.