Şimdi Ara

Outlook 2013 Isyeri yedeginde Buyuk Problem var, yardim lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Isyerinde kullandigimiz maillerin serveri google da.

outlooklar pop3 uzerinde kurulu.

onceki kurulu outlook versiyonu 2010 du, format sonrasi office2013 kurduk.

cuma gunu aldigimiz yedekteki pst dosyasini , hesap kurulumu esnasinda programa gostermemize ragmen, alver yapinca, mailin ilk kuruldugu 2019 yilindan beri sifirdan mailleri cekmeye basliyor.

her alver yaptigimizda ortalama 200mb civarinda mail cekiyor.

toplam 16gb idi pst dosyamiz. simdi her seferinde artiyor, cunku mailler ciftleniyor.

Nasilsa her turlu google serverdan cekiyor diye dusunduk;

Sildik onceki kurulu maili, tekrar kurduk yeniden mail hesabini, yine pop3 olarak.

Bu sefer yedek dosyasini gostermedik. kurulum bitip deneme maili attiktan sonra ortalama 200mb seklinde mailleri indiyor suanda 2019 yilbasi tarihinden bu tarafa dogru sirali sekilde. Fakat surekli indirmiyor , her al ver bittiginde basiyorum , yeni 200mb parti indiriyor.

Ve dahasi suan gonderilen klasorune henuz 1 tane mail cekmis degil.

Sasirdik kaldik, is guc yapamiyoruz cumadan beri.

Google mail hesabindan girersek orda hersey yerli yerinde, fakat alismisiz outlook kullanmaya, pratik gelmiyor, seri kullanamiyoruz.

Aldigimiz yedek dosyada 20agustos gunune kadarki tum gelen giden mailler duruyor, erisim var sorun yok pst icinde, google da veya outlook icinde su tarihten sonrasini indir gibi bir talimat varmidir acaba, ara tara bisey bulamadim bi yerde.

Ince detay tecrubesi olan arkadaslardan, acil bir el bekliyorum.

• Outlook tan anlayan birileri bir akil fikir verse cok iyi olurdu arkadaslar, bir ben mi kullaniyorum su programi anlamadim, ne cins bi durum gelmis basima...  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.