Şimdi Ara

Oyun Esnasında PC Kilitleniyor,Donuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Önceden boyle bir sorunum yoktu ancak son zamanlarda olmaya basladi bu sorun.oyun oynarken 10 dk sonra pc kendini kilitliyor,donuyor.bu sorun pc de knight ve san andreas varken sadece san andreasta yapıyordu knightta yapmıyordu,knightı bıraktım şimdi cabal ve hero var ikisindede yapıyor(bu oyunların gereksinimleri yüksek oldugundan olabilir.).oyuna giriyorum 10 dk sonra pc kendini kilitliyor...bunun nedeni ne olabilir?ekran kartımda sogutucu fan yok taktırsam düzelirmi??kasayı acip ekran kartına dokundugumda cok sıcak,elimi yakıyor... sorun ekran kartındanmı ekran kartı modelim::: nvidia fx5200 128 mb, 3 x 256 mb ramim var,intel celeron d 2,26 ghz işlemci anakart gigabyte
    overlock yapmamın bir yararı olurmu,overlocak risklimi birde yaparsam ayarlarını kac yapayım

birde bisey hatırlatıyım onceden cabalı yine oynuoyodum heroyuda oynuyodum hiic sorun yoktu son zamanlarda olmaya basladi yardim

ekran kartına fan taktırsam cozum olurmu bunla bi alakası varmidir acaba ekran kartı cok ısındıgı icin kendini kilitliyor olabilirmi yardim

• Soğutma ile ilgili bir problem gibi görünüyor.Ekran kartı soğutulursa sorun düzelebilir...
  • upppp!! arkadaslar baska yorumlarda bekliyorum nedendir
  • ekran kartı fanın yeterli olmadığından fazla ısınmadan yapar kilitlenme
  • bencede soğutmadan kaynaklı fazla ısındı için kitleme yapıyordur everest die bi program var onu kur ısılarına bir bak oyuna girip çıktıktan sonra büyük ihtimalle ısıdandır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.