Şimdi Ara

Oyun içinde donuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu normalde bıraktım ama bi iki pazar işim var onlar için giriyorum donup kalıyor bazı yerlerde ve sık sık oluyor anlam veremedim. ctrl_alt_del ile çıkabiliyorum

• Hocam trojen vs. yemiş olabilirsin, arkaplanda çalışıyolardır ve buda pc yi yavaşlatır. Format at kurtul
  • ya zaten dayımın laptopta oynuyorum evde 5 tane pc var bi bunda çalışıo artık buda sakatlandı
  • Erotik & Warez sitelere fazla giriyosan veya bilgisayarına her bulduğunu yükleyen biriysen zamanla doğal böyle şeyler. Sürekli format atman şart
  • Görev yöneticisini aç (ctrl+alt+del) işlemler ve performans sekmelerine bak , ram veye işlemciyi zorlayan bişey varmı . Eğer yoka büyük ihtimal bilgisyar ısınıyordur.
  • benim bilgisayarım değil diyorum dayımda sadece tez yazıyor pc de temiz pc dayım o tarz sitelere girecek biri değil zaten
  • Bi şekilde mutlaka arkaplanda çalışan yazılımlar vardır, onları kapatmayı dene görev yöneticisinden kapanmıyorsa veya tekrar açılıyorsa bil ki zararlı yazılımdır temizlemen gerek. Sistem geri yükleme veya yeniden kurulum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W -- 18 Temmuz 2008; 3:18:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.