Şimdi Ara

OYUN ÖNERİSİ ?????a

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rpg tarzı sıkıyor artık witcher rdr falan doydum rpg ye açık dünya oyunlardada görevleri yapmaktan çok açık dünyada takılıp sıkılıp oyunu kapatıyorum.Çizgisel giden görev için bi ordan bi oraya gitmek zorunda kalmadığımız aksiyonu bol sağlam grafikli oyun önerisi var mı? Resident evil 3 gibi çizgisel aksiyonlu

• Metro serisi belki
  • Wolfestein serisi
  • Grafikleri günümüz oyunları kadar iyi diyemem ama çizgisel ve vurucu hikayesiyle önerim Spec Ops: The Line

• Yakuza 0'ı tavsiye ederim. Oyunda yan görevlerde var ama witcher tarzı içinde kaybolmalık değil, hatta bayağı eğlenceli ve komikler. Oyun genel olarak çizgisel diyebiliriz.

• PC oyunları kategorisine yazarsanız daha çok cevap alabilirsiniz  

Shadow Warrior 2 oynuyorum şu an grafikleri kötü değil bir bakın isterseniz yani biraz vahşi ama olsun

Serious Sam serisinin son oyunlarına bakabilirsiniz

Titanfall 2 çizgisel ve iyi bir oyun diye biliyorum

Grafiklere eğer çok fazla takmazsanız bulletstorm un remastered versiyonu sizi belki eğlendirebilir

Grafikleri güzel aksiyonu güzel tam çizgisel olmasa da metro serisine bakabilirsiniz

Wolfenstein ve doom serilerinin son oyunlarına bakmalısınız kesinlikle

Tomb Raider serisinin son oyunları da çizgisel ve güzel aksiyonlu oyunlar diye biliyorum

Bıoshock Infınıte ye bakabilirsin

halo serisinin çoğu oyunu pc dede bulunuyor diye biliyorum ona bakabilirsin

Star Wars Jedi: Fallen Order hiç oynamadım çizgisel ve güzel bir aksiyon oyunu diye biliyorum

Control grafikleri çok güzel enfes bir aksiyon oyunu çizgisel diye biliyorum bunu da

Call of Duty: Black Ops Cold War çıktı yepyeni ona bakabilirsin

direk yazdım yanlışım varsa kusura bakma  

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

Grafikleri günümüz oyunları kadar iyi diyemem ama çizgisel ve vurucu hikayesiyle önerim Spec Ops: The Line

Steam'de indirimde alıp hiç indirmemiştim bile nasıl bir oyun acaba?

• Veronicaa kullanıcısına yanıt
    Hocam oynanışı, grafikleri vs. açısından çok ekstra bir şey sunmasa da ağzı açık bırakan bir hikayesi var. Spoiler yemeden oynamıştım zamanında, beni hikayesiyle çok etkilemişti. "Savaş gerçeği" üzerine senaryolar ilginizi çekiyorsa bence beğenirsiniz. Yaptığınız seçimlere göre oyunun sonu da değişiyor. Bitirdikten sonra Youtube'dan diğer sonlara da bakmanızı tavsiye ederim.
  • Devil may cry 5
  • battlefield 4

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

Hocam oynanışı, grafikleri vs. açısından çok ekstra bir şey sunmasa da ağzı açık bırakan bir hikayesi var. Spoiler yemeden oynamıştım zamanında, beni hikayesiyle çok etkilemişti. "Savaş gerçeği" üzerine senaryolar ilginizi çekiyorsa bence beğenirsiniz. Yaptığınız seçimlere göre oyunun sonu da değişiyor. Bitirdikten sonra Youtube'dan diğer sonlara da bakmanızı tavsiye ederim.

Cevap için teşekkürler hocam bir ara bitireyim oyunu :)

• gears serisini oyna, hikayesi ve oynanışı ile baya sürükler. ilk 4 oyunu da remastered oldu iyi bir şekilde. keyifli bir deneyim sunar.

• GameRkRal G kullanıcısına yanıt

Dostum shadow warrior tam aradığım gibi çok saolasın

• Gears bitirdim hocam son oyununu makul bi fiyata almıştım gears adamdır

• KazumaKiryu kullanıcısına yanıt

Hocam yakuza büyük bi seri girersem çıkamam içinden bide yakuza 0 ı oynasam hikaye yi anlarmıyım

• clionxy C kullanıcısına yanıt

Metro bitirdim hocam son sahnede ağladım:(

• enes5633 E kullanıcısına yanıt

Yakuza 0'ın Türkçe yaması (yan görevler dahil) gayet başarılı

• Tomb Raider serisi birde belki hitman serisi
  • TOY HEROES online
    Cok eglenceli gel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.