Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi!!! Lütfen!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayar için iki kişi birden oynayabileceğimiz oyun arıyorum. 2 tane joypad im var. her türe açığım. özellikle co-op türü arıyorum. yardım ederseniz çoook sevinirim. birçok yerde aradım ama nereye baksam ya playstation ya da xbox için tavsiyeler vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mccormick1990 -- 14 Ocak 2008; 13:19:34 >

• Obscure
    Obscure 2
    Guitar hero
    Nba
    Pes
    Fifa
    Metal slug
    Chicken invaders 2
    House of the dead 3
  • kesinlikle PES
  • MAME emulatörünü de deneyebilirsin..ondaki birçok oyun 2 kişi ve joypad ile oynanıyor...
    ayrıca NHL'08, PES08 ve VIRTUA TENNIS-3 ü şiddetle tavsiye ederim
  • fifa olabilir, NFS: Carbon olabilir(ProSteet'i pek tavsiye etmem)

konsolda(gamepad'im var dedinya) yarış ve spor oyunları iyi oluyor kontrol açısından.
  • bende mame oyunlarını tavsiye ederim cadillac and dinasour,metal slug,final fıght vb birçok oyundan çok zevk alırsınız.araba yarışlarını ekranı ikiye bölerek oynarsan bence hiçbir zevk alamazsın.futbolda bi yerden sonra bayıyo zaten...!!
  • guitar hero 3
    hmm...rock band
    bu ikisi.. görebiliceğin üzere direk şarkı çalıyosun..ii oynlar :)
  • ben bi kaç oyun daha buldum eragon ve gears of war. galiba ikiside 2 kişi ilerleyerek oynanabiliyor. Bunlar gibi bildiğiniz başka oyunlar varsa beni çok mesut edersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: d_projekt

Obscure
    Obscure 2
    Guitar hero
    Nba
    Pes
    Fifa
    Metal slug
    Chicken invaders 2
    House of the dead 3

Obscure ve house of the dead güzele benziyor tavsiyelerin için teşekkürler
  • Valla bu kadar olur aynı topiği ben açıyodum şimdi.

Yarış tarzında ekranı ikiye bölen oyunlardan önerebileceğiniz varmı acaba? (NFS prostreet ve underground2 de yok sanırım) Co-op tarzında başka alternatif varmı yazılanlar dışında?
  • başka yok mu arkadaşlar. yardımcı olun biraz, lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.