Şimdi Ara

Oyunda yaptığınız fail hareketler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece gece canım sıkıldı gelin biraz eğlenelim ilk ben söyleyim dakika 45 artık kim tf kazanırsa oyunu da kazanıcak o derece karşımda tam adc duruyordu bende blitz oynuyorum bu adamı çekerim umuduyla bi q attım oradan bir anda amumu çıkıverdi ve sonrası malum zaten

Sizlerde paylaşırsanız gece gece iyi moral olur banada sizede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenshou -- 6 Eylül 2013; 2:23:13 >

• 1-2 Saat önce Riven oynuyordum. Karşımda Nasus vardı saçma sapan konuşuyordu. Bende içimden seni yakalıyacağım oloom diyordum. Oyun boyunca peşinden koşup durdum kaybettik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeiLucas

1-2 Saat önce Riven oynuyordum. Karşımda Nasus vardı saçma sapan konuşuyordu. Bende içimden seni yakalıyacağım oloom diyordum. Oyun boyunca peşinden koşup durdum kaybettik.

ee yakaladın mı bare ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenshou

Gece gece canım sıkıldı gelin biraz eğlenelim ilk ben söyleyim dakika 45 artık kim tf kazanırsa oyunu da kazanıcak o derece karşımda tam adc duruyordu bende blitz oynuyorum bu adamı çekerim umuduyla bi q attım oradan bir anda amumu çıkıverdi ve sonrası malum zaten

Sizlerde paylaşırsanız gece gece iyi moral olur banada sizede

Oyunda yaptığınız fail hareketler

• quote:

Orijinalden alıntı: Psykheee

quote:

1-2 Saat önce Riven oynuyordum. Karşımda Nasus vardı saçma sapan konuşuyordu. Bende içimden seni yakalıyacağım oloom diyordum. Oyun boyunca peşinden koşup durdum kaybettik.

ee yakaladın mı bare ?

Yok ya saçma sapan öldüm. Neredeyse benim yüzümden verdik oyunu
  • quote:

quote:

quote:

ee yakaladın mı bare ?

senın gibilerden nefret ediyorım kusura bakma kovalama dalma etme diyorum inadına kovalıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

quote:

quote:

quote:

ee yakaladın mı bare ?

senın gibilerden nefret ediyorım kusura bakma kovalama dalma etme diyorum inadına kovalıyorlar

Bende nefret ediyorum ya normalde pek yapmam ama o oyun gerçekten abarttım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

quote:

quote:

quote:

ee yakaladın mı bare ?

Bende nefret ediyorum ya normalde pek yapmam ama o oyun gerçekten abarttım.

Alıntıları Göster
    TR de başlamak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freemen22

TR de başlamak.

Alıntıları Göster
    lee oynarken eğer bt,taimat falan almışsam ilk itemlerden biri olarak büyük olasılıkla fail oluyorum

yaşasın tank lee
  • quote:

Orijinalden alıntı: FnL

lee oynarken eğer bt,taimat falan almışsam ilk itemlerden biri olarak büyük olasılıkla fail oluyorum

yaşasın tank lee

Alıntıları Göster
    Çok iyi hatırlıyorum bir keresinde lol oynarken aynı zamanda da yemek yapıyordum.Ashe oynuyordum sanırım. Oyunun son dakikaları , karşıda sadece 2 nexus kulesi var başka birşey yok . Yemek yanıcaktı bizim takımın skorlarıda 50-30 falandı kulelerimizin hepsi duruyordu. bizim picklerde sağlamdı vlad , jax , vayne falan dedim kesin yeneriz bıraktım oyunu orda gittim yemek yemeye. Geri geldiğimde oyunu kaybettiğimizi gördüm. hatırladığım en büyük fail budur herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

Çok iyi hatırlıyorum bir keresinde lol oynarken aynı zamanda da yemek yapıyordum.Ashe oynuyordum sanırım. Oyunun son dakikaları , karşıda sadece 2 nexus kulesi var başka birşey yok . Yemek yanıcaktı bizim takımın skorlarıda 50-30 falandı kulelerimizin hepsi duruyordu. bizim picklerde sağlamdı vlad , jax , vayne falan dedim kesin yeneriz bıraktım oyunu orda gittim yemek yemeye. Geri geldiğimde oyunu kaybettiğimizi gördüm. hatırladığım en büyük fail budur herhalde.

Alıntıları Göster
    Le Blanc'la w ile kaçmayı başarıp yanlışlıkla yanlışlıkla yine w'ye basıp öldüm

• quote:

TR de başlamak.

TR ye geçmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

quote:

TR de başlamak.

TR ye geçmek.

Alıntıları Göster
    Lee oynarken çalıya Q attım.Baktım Jayce çıktı.Tekrar Q attım uçarken Blitz çekti.Tam havadayken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

Lee oynarken çalıya Q attım.Baktım Jayce çıktı.Tekrar Q attım uçarken Blitz çekti.Tam havadayken.

Alıntıları Göster
    Kha'zix le late gamede ulti yokken zıp zıp yapacaktım 4 kişinin canı azdı ilk adama atladığımda q'yu miniona attığım için adam ölmedi kestiler beni.
  • Lux Oynuyodum Adam 10 canla kaciyodu Ben ultini smartcastde oldugunu unutmus 180°ters aciyla arkaya atmistim ogun bugundur lux oynamiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Reborn V

Lux Oynuyodum Adam 10 canla kaciyodu Ben ultini smartcastde oldugunu unutmus 180°ters aciyla arkaya atmistim ogun bugundur lux oynamiyorum
    jungle gang geldi yattım.ilk leveller olduğu için anında doğdum toteme ışınlandım tekrar kestiler :D
  • Counterjungle yaparken Smite'ı red yerine küçük wraith'e atmam

Birinde de takımda 4 kişinin de berbat oynadığı bir ranked maçta Talon'la kafayı bozmuş bir şekilde oynuyordum, dakikada 4 farklı yere gank atıp bütün lane'leri kendim taşıyordum, 36/3 felan gidiyordum en son. Ben olmadan takım hiçbir şey yapamıyordu, son 48. dakikada felan adamların arasına atladım, hepsi bir anda zhonyas bastı, o 2 saniyelik sürede all'dan gg wp yazdım direk
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdfh

jungle gang geldi yattım.ilk leveller olduğu için anında doğdum toteme ışınlandım tekrar kestiler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: BodyBuilder88

quote:

Orijinalden alıntı: kdfh

Alıntıları Göster
    bi keresinde de zilean aldım.teleport + yakam var bende.tek başıma rakibin maviyi basmaya gittim wukong normal vuruşla fb aldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauron

bi keresinde de zilean aldım.teleport + yakam var bende.tek başıma rakibin maviyi basmaya gittim wukong normal vuruşla fb aldı.

Alıntıları Göster
    Takımca girdik Aatrox jungle oynuyorum. Baya kötü oynuyorum böyle bide oyunu adamlar ezerek kazanıyor bi umut savunma yapıyoruz. Son fightta artık dakika olmuş 65 falan Herkes full build. Guardian Angel + Pasifim var twitchi tek yakaladım. Adam beni öldürmekten bıkmış olmalı :P Bide elise oynarken bizim adcye cait ulti attı önüne geçmiştim E ile havaya zıpladım ve gg.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.