Şimdi Ara

Oyunda yaptığınız fail hareketler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jungle oynarken red buff'a/golemlere ölmek.
    Cidden,ekstra rune sayfalarım olmadığı zamanda çok başımı ağrıtmıştı bu mevzu.Nedendir sonradan alıştım,3-5 rune sayfası aldım da artık dert etmiyorum.
    Edit: Ek olarak,karşı takımın jungler'ının dragonda olduğunu kestirip (ward yoktu) dragonu çalayım diye flashla girmek,jungler'ın yanında adc ve support'un da olduğunu gördükten sonra kalkıp çay koymaya gitmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F996CAA7D -- 6 Eylül 2013; 21:34:58 >
  • Bu açılan kaç zilyonuncu aynı konu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnforgivenIII

quote:

Orijinalden alıntı: NeverLiveAlone

Lux Oynuyodum Adam 10 canla kaciyodu Ben ultini smartcastde oldugunu unutmus 180°ters aciyla arkaya atmistim ogun bugundur lux oynamiyorum

Karşı Takımhttp://****.com/volkankonak.swf

• quote:

Orijinalden alıntı: UnforgivenIII

quote:

Orijinalden alıntı: NeverLiveAlone

Lux Oynuyodum Adam 10 canla kaciyodu Ben ultini smartcastde oldugunu unutmus 180°ters aciyla arkaya atmistim ogun bugundur lux oynamiyorum

:DD işte bu yorum video uyumu :

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk Vayne oynayışımda adamı kovalarken E atıp Teşekkür+Honorable Opponent aldım mesela ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

Bu açılan kaç zilyonuncu aynı konu?

Bir çok kez açıldı ve tekrar tekrar da açılacak
  • pek yapmam ama, duvara kafa attığım çok olmuştur.
  • Tr'ye geçmek
  • Lee sin ile 5 kişi arasına baldıktan sonra arkadaşlar bana Lee sin oynatmaz oldu. Ultilerini harcatmaktı amacım oysaki
  • Flashla duvardan geçemediğim zamanlar çok kötü oluyor :(
    Bir keresinde lee sinim canım az kaçmaya çalışıyorum duvarın arkasından rede q attım uçtum red vurdu öldüm :( Aklıma gelmiyor başka şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

quote:

Orijinalden alıntı: WeiLucas

quote:

Orijinalden alıntı: Psykheee

quote:

Orijinalden alıntı: WeiLucas

1-2 Saat önce Riven oynuyordum. Karşımda Nasus vardı saçma sapan konuşuyordu. Bende içimden seni yakalıyacağım oloom diyordum. Oyun boyunca peşinden koşup durdum kaybettik.

ee yakaladın mı bare ?

Yok ya saçma sapan öldüm. Neredeyse benim yüzümden verdik oyunu

senın gibilerden nefret ediyorım kusura bakma kovalama dalma etme diyorum inadına kovalıyorlar

Bende adam bi bana takıyor oyun boyu uğraş onla kötü oluyor:(

• insec videosunu izledikten sonra ani bir gazla arkadaşın hesabına girdim lee oynamak için daha lee ile ilk oyunum olmasına rağmen direk ranked lee junga girdim maç boyu totem atıp w çalışması falan yaptım nerdeyse neyse öyle böyle lateye sarktı oyun artık son tfde rakibin adcsi cait baya önde yakalandı bizimkilerde canını %50 lere kadar indirdi e siyle caitte kuleye kaçmaya çalışıyo tabi burda devreye ben giriyorum bizimkiler caiti yakaladı yakalayacak insec yapıcam diye flash+totem+w yaptım ultimide attım ama şöyle bi terslik oldu ultiyi ters attım cait rakip kulenin dibine gitti ve ardından penta atan cait ve tabiki haklı olarak edilen küfürler
  • 5 kişi dariusu yakalamışken adamın canı yarıdayken ultiyle diğer duvarın arkasına atmam sonra o adamın tfye geri katılıp penta alması
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdfh

jungle gang geldi yattım.ilk leveller olduğu için anında doğdum toteme ışınlandım tekrar kestiler :D

Gece gece
  • zedle jayce ile trade girdikten sonra onun 300 benim 200 canım vardı ikimizde kaçıyorduk W atıp yanına giidp öldürürüm dedim smacı vurup öldürdü :D
  • 4 kisi pesimden kosuyolar.Ben de tristanayım.W ile duvardan atliyim dedim fail oldu cok geriden atlamisim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grumpy Cat

http://www.youtube.com/watch?v=MhU9gMXMiEo

NO BALLS

Bunu canlı izlerken yapmıştı ranked kapalıydı o zaman. Normal oyun bu Millet fena kopturmuştu ama chatten herkes yes e basınca

• (ben dariusum derecelide) önde sadece 1 adc otlarda ise görünmeyen 4 kişi adc yi çekerken baltaya takılan 3 kişi ve arkasından zıplayan 2 kişi gerisi malum PENTAKİLLLL
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.