Şimdi Ara

Oyundaki dengeden memnun musunuz? (Hafif QQ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rod of Ages(Full Stack) - %190 - Verdiğin paranın 2 katı özellik satın almak bu olsa gerek

Frozen Hearth - %140 - Pasif hariç

Iceborn Gauntler %109 - Pasif hariç

Rylai's Crystal Scepter - %108 - Pasif hariç

Spirit Visage - %108 - Pasifi hariç

----------------------------------------

Banshee - %96 - Pasif için 88 gold istemişler.. Ben onlara 200 gold veriyim İnfinity'e eklesinler o pasifi

Randuin - %95 - Her 2 pasifide hariç

Thornmail - %90 - O pasif için 100 Gold istemişler.

Sunfire Cape - %80 - Pasifi hariç

Yani ben Sunfire dışında güçsüz item göremiyorum. Dengeliler ve aşırı dengesizler olarak görüyorum. Sizleri bilemeyeceğim ^^

• GoMarksman G kullanıcısına yanıt
    Roa'nın tam gücüne ulaşması için 10 dk beklemen gerekiyor o yüzden olabilir. Diğerlerinde bence bir sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRTFR kullanıcısına yanıt
    Yapma gözünü seviyim hadi stack olsun %130-150 olsun ki %110dan başlıyor stacksizi ^^ %190 ne? Stack olmadan direk güçlü başlamak niye?

Edit: Neyse ^^ Tartışmanın sonu yok. Ben ağladım kaçıyorum, görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoMarksman -- 17 Ağustos 2015; 10:09:27 >
  • memnunum gayet. ben zevk alıyorum oynarken
  • Memnunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı terimlerin bu kadar dilimizi mahvetmesi beni üzüyor.

• Tankların tank kastıgı carrylerin damage kastıgı halde. tankların carrylere daha cok vurup öldürmesi kdr saçma gelmiyor lol
    tek skille 1200 vurabilen victor lux karthus etc. gibi vatandaşlar bunu 6 8 saniyede bir yaparken adc saniyede 2 kere vurabilme özelliğine sahip ve bu eşyalar tamamken 1k gibi dmg değerlerini görebilmekte oyunda support rolünün olmasının sebebi sadece ward değil adcyide tehlikeden uzaklaştırmak tabi bi yere kadar sonuçta 2k eloya ulaşan adcler genelde ben proyum diye girip ölmekte sonrada foruma qq konusu açmakta 1 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i am Madness -- 17 Ağustos 2015; 11:55:43 >
  • Rengar işi tamamen takımına bağlı. Tarayıcıyı geliştirip kafada ünlem çıkınca açması gerek takımdakilerin. Item sıkıntısı konusuna katılıyorum. Her türlü stat kombine edilerek yeni itemler çıkmalı. Mesela hem armor hem de ad veren item yok. Atma vardı eskiden o da çok gereksiz özellikler taşıdığından kullanılmıyordu.

• Keşiftaşının gold effiency'si nasıl düşük anlamadım. Oyun boyu 40 totem atmış bie support hepsini görünmez totem alarak yapsa 75*40=3000 altın yapar. Keşiftaşı isr sadece 800 altına bu imkanı sağlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ click yaparak damage atmak çok zor tabi haklısın oyun boyu seni peellasınlar tüm kalkanlar sana atılsın ama sen önde yakalan tek ye maçı sat ama oyun boyu kendi yağında kavrulmuş rengar tek atınca oyun dengesiz... Geçiniz.

• i am Madness kullanıcısına yanıt
    Viktor E = 940 Range
    Lux R = 3340 Range
    Karthus R = Global + 5x

Kenardan 2 skill atıp tonla hasar vuran APC'ler varken, aynı hasarı vurması gereken bir ADC'nin savaşta ne kadar bulunması gerektiğini buyrun hesaplayın.. Şu anda ADC 4 tane ofansif eşya tamamlamadığı sürece hiç bir tank-offtank veya APC hatta desteklerin bir çoğu bir marksman üzerine yürürken 2 defa düşünmüyor, nasıl olsa 2 yiyecek diye yürüyorlar ve 2 yiyoruz. Carry'im arkadaşım ben, vallahi minyon muamelesi yapıyorlar.

Dipnot: Ben oyunu ingilizce oynuyorum arkadaşlar, bilmiyorum türkçelerini.. Terimlerinde, eşyalarında hiç birşeyin türkçesini bilmiyorum. Anlıyorsanız sorun yoktur. TDK çalışanı gibi davranmayın
  • Uçan Köfte U kullanıcısına yanıt
    Pasifler sayılmıyor hocam. Bildiğin sadece o paraya HP almışsın gibi hesaplıyorlar
  • Bu foruma fazla geldi heralde.. Ne tartışıyoruz ne konuşuyorlar. Birisi hergün LCS'de oynuyor +500 farmları görmüş, diğer vatandaş AD carrylerin sağ tıklamak olduğunu zannediyor başka bir arkadaş 0.12 saniyenin neyini anlamadıysa supportun koruyacak seni diyor.Ben diyordum şöyle argümanlı falan filan tartışırız. Ben redditte gidiyim bari, hem ''nöye ingeleççe yazıyoooon'' diye ağlayanda olmaz.

Haydi size ''Hangisi daha güşlü çar'' konularında iyi eğlenceler.
    victor e lux r bir right click yapıp kaçmakta yatıyo ve viktor e sini saniye başına atmıyo luxta ultisini bu yüzden dodge terimi var ve karthus R adc ye bi qss çıkmak bu kadar zor olmasa gerek sonuçta 1250 gold bişi ve eğer dediğin gibi adcler oyunun en çöp karakterleri olsa bot lane apc ve sup gider adc ve sup değil

adc DPS şampiyonlarından oluşur yani saniye başına hasar vermesi gerekir oyun sonu hasar ekranına bakarsan düzgün bi takımda en çok hasarı veren adc dir viktor lux karthus değil

gidiş yolu güzel ama mantıklı değil
  • i am Madness kullanıcısına yanıt
    Ahanda canlı örneği

QSS ve Karthus Ulti. Hoşçakalııııııııııın
    sadece sup oynadığım için QSS in aktifinin karthus ultisini kaldırmadığını bilmiyodum ve oyunda en son karthus ultisni 2014te gördüm tamam onun yerine ordu kalkanı ve ya mikael olsun sonuçta sen adc olarak tek değilsin oyunda destek rolü diye bişey var
    karşıda rengar varsa ziynet alıp geliştiren ünlem çıkınca 4 e basan
    biri senin üstüne gelince onu senden uzaklaştırmaya çalışan ve ya stunlayan
    sen hasar yediğinde sana kalkan veren
    sen koridorda keyifle farm yap diye nehri wardlıyan bi oyuncu var bu harika bi şey değil mi ya siz rahat rahat oynayın diye biz bütün oyun sizin fark etmediğiniz ve zafer getiren ufak detaylarla uğraşıyoruz ama adclerin tek derdi rengar teq atıyo tank itemleri çok ucuz tanklar adc kesiyo oyun dengesiz

kendine bi sup pre bul ve ya dotaya geri dön ve ya git tank oyna

solo quin tank yapma şimdi gaza gelip

• yav he he csb+blok
  • son dediği madde için arkadaşa late game kogmaw atın
  • ADC kadar sinir bozucu bir rol yok. Bırak etkisiz kalsınlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.