Şimdi Ara

Oyundan soğudum aşırı lag ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • adlsyi veremeyen vdsl2 yi nasıl vercek ya...
  • latency=10 k bunu da gördüm ya ölsemde gam yemem.
  • latency 0 gördüm aa ne oluyor diye bi baktım birden latency 32K oldu sonrada DC oldum :) patchten önce 10-120 arası olan ping şimdi 1500ün altına inmiyor.
  • bende azuremyst deyim bugüne kadar arasıra lag olurdu çok kalabalık olduğunda bile ama şu saatte bende 4k latency var sürekli dc oluyorum.
  • Az önce raid leaderi replace etti beni lag yüzünden ve kararımı verdim bırakıyorum ben bu oyunu.Gavurların burun kıvırdığı 300ms ler nerde biz 500-600 mse sevinir olduk.Ülkenin gerçeklerini kabullenmek lazım kaldırmıyor işte alt yapımız.Latencynin düzgün olduğu günlerde bile bizde en düşük ms bile 350 dir.350 ile bile pvpde çok avantajsız durumdayız.Bu oyunla çok zaman geçirdim,armorye bakabilirsiniz,bırakma kararı almam ne kadar bunaldığımın göstergesidir.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Nordrassil&n=Gokberk
  • bence wow un serverlarında sorun var gibi. çünkü armory sayfasını bile zor açıyorum. gerçi bizim yurt dışı çıkışlarıda felç olmuş olabilir.

Edit : curs e.com bile açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zygoma -- 26 Ocak 2009; 22:52:37 >
  • dunemaul da oyunda kalabileni tebrik ediyorum :)
  • http://www.wow-europe.com/ a erişilemiyor. oyunda da unable to connect alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LITHIUM -- 26 Ocak 2009; 22:52:36 >
  • choromaggus 'da bernat ötesi 2 gündür raid yalan oldu
  • Serverlarda sorun yok. yabancı arena matelerim (komik bir tanım oldu evet :p) çatır çatır oynuyor ben de ancak msn den yazabiliyorum onlara. ne ventrilo açılıyor, ne yurtdışı kaynaklı sitelere erişebiliyorum. bir değil, on değil bu ya. yeter. ne güzel arena yapacaktım finallerin bitmesinin rahatlığıyla of.

ha zaten her tatil döneminin ilk günleri böyle olur. yurdum genci abanır redtube'e, youtube'a bandwith'in içine eder..
  • Evet ventrilodada ses gitmiyor.
  • alt charı kasmak için gireyim dedim dc olup 3 lvl düşük moblara ölüyorum xD 120 ms ile dolanırken birden 3200 lere fırlıyor , 100 defa res attım nete banamısın demedi... Burning Steppes.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkprens

alt charı kasmak için gireyim dedim dc olup 3 lvl düşük moblara ölüyorum xD 120 ms ile dolanırken birden 3200 lere fırlıyor , 100 defa res attım nete banamısın demedi... Burning Steppes.

bende burnıng steppes deyım aynı durum herkesde war anlasılan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

Serverlarda sorun yok. yabancı arena matelerim (komik bir tanım oldu evet :p) çatır çatır oynuyor ben de ancak msn den yazabiliyorum onlara. ne ventrilo açılıyor, ne yurtdışı kaynaklı sitelere erişebiliyorum. bir değil, on değil bu ya. yeter. ne güzel arena yapacaktım finallerin bitmesinin rahatlığıyla of.

ha zaten her tatil döneminin ilk günleri böyle olur. yurdum genci abanır ****'e, youtube'a bandwith'in içine eder..

Sorun serverlarda abi, sende başka sorunlarda olabilir ancak durum budur, Wintergrasp ve Arenalarda problemler oluyor serverları aşırı etkiliyor, benim de yabancı mate'lerim var server'da ama hepsinde aynı durum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.