Şimdi Ara

Oyundan soğudum aşırı lag !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç gün önce ms 120 130 larda geziyordu mutluydum Fps de fena değildi 15 filan
    Ve şu son bi kaç gündür ms 4k larda ve oyun sapıtmış durumda
    Aynı durumu yaşayan varmı çok sıkıcı bi durum
    Ve normal net bağlantımda hiç bi sorun yok aksine normalinden daha hızlı
    Ama wow a girince RXD çok hızlı yanıp sönüyor ve oyun deliriyor

Heleki map açınca daha kendini toparlayamıyor
    Umudu kesiyorum direk görev yöneticisi işlemi sonlandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 500PuncH -- 24 Ocak 2009; 18:03:38 >

• evet bayağı lag oluyor bende de çoğu kez.. 3000i gördüm yani
  • son patchden sonra aynı durum bizim serverda gerçekleşti 4k lardaydı latency arkadaşlara sordum durum aynıydı. bugün tamamen düzeldi, serverla alakalı bir durum olabilir seninki de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirbag

son patchden sonra aynı durum bizim serverda gerçekleşti 4k lardaydı latency arkadaşlara sordum durum aynıydı. bugün tamamen düzeldi, serverla alakalı bir durum olabilir seninki de.
    Bende bırakmıştım yeniden başlıyım dedim... Çaat diye lag geldi, keşke başlamasaydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taco_paso_24

Bende bırakmıştım yeniden başlıyım dedim... Çaat diye lag geldi, keşke başlamasaydım.

Alıntıları Göster
    Aynen. 150 stabil oynardık yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Aynen. 150 stabil oynardık yav.

Alıntıları Göster
    evet bu son patchten sonra bağlantı sorunları yaşayanlar var (hatta blizzardın forumlarında bununla ilgili konular da okudum), ben de onlardan biriydim ama şu aralar iyi.umarım geçicidir.

bu arada server spinebreaker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ram

evet bu son patchten sonra bağlantı sorunları yaşayanlar var (hatta blizzardın forumlarında bununla ilgili konular da okudum), ben de onlardan biriydim ama şu aralar iyi.umarım geçicidir.

bu arada server spinebreaker.

Alıntıları Göster
    Bugün düzeldi benim latency 2 gündür çok fenaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absürd

Bugün düzeldi benim latency 2 gündür çok fenaydı.

Alıntıları Göster
    sen hangi serverdesin bazı serverler de lag yok ama bazılarında var ama su an az da olsa azaldı...Allah nazardan saklasın da
  • quote:

Orijinalden alıntı: turquoise.

sen hangi serverdesin bazı serverler de lag yok ama bazılarında var ama su an az da olsa azaldı...Allah nazardan saklasın da

Alıntıları Göster
    şu an gayet güzel 100 150 arası ping . son 2 gündür acaip lag vardı 4k yı gördm geçen

• quote:

Orijinalden alıntı: dogii

şu an gayet güzel 100 150 arası ping . son 2 gündür acaip lag vardı 4k yı gördm geçen

Alıntıları Göster
    stormscale gibi kalabalık bir serverdayım fakat hiç lag olmuyor.
    bu arada 15fps nasıl iyi ya, orgrimmar a girdinmi bi daha çıkamazsın o fps le :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Murphy

stormscale gibi kalabalık bir serverdayım fakat hiç lag olmuyor.
    bu arada 15fps nasıl iyi ya, orgrimmar a girdinmi bi daha çıkamazsın o fps le :S

Alıntıları Göster
    15 fps en iyisi 2 fps ye 0 fps ye iniyodu ekran kartını perfornmansa aldım 22 fps filan oldu çoğu gördükçe azı beyenmezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 500PuncH

15 fps en iyisi 2 fps ye 0 fps ye iniyodu ekran kartını perfornmansa aldım 22 fps filan oldu çoğu gördükçe azı beyenmezsin

Alıntıları Göster
    Cuma çok kötüydü. Dün daha iyiydi, akşam saatlerine doğru yine 600'lerdeydi. Patchden sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krothu

Cuma çok kötüydü. Dün daha iyiydi, akşam saatlerine doğru yine 600'lerdeydi. Patchden sanırım.

Alıntıları Göster
    bu ne ya küfür edecem girdim 4k ms ya başlarım bu chromaggusa
  • quote:

bu ne ya küfür edecem girdim 4k ms ya başlarım bu chromaggusa

Alıntıları Göster
    oyunu geliştireyim derken bk ediceklerse hiç patch filanda getirmesinler oynayalım bu kadar emek bu kadar para bunun içinmi verildi normal internetim çok hızlı 2 saniye içerisinde site değiştiriyorum ama oyunda 4k ms 4.5 ms girer girmez dc olduğum çok oluyor inanılmaz kasıyor oynanmayacak halde nedir bu kardeşim anladımki başlarım böyle işe ben
  • quote:

oyunu geliştireyim derken bk ediceklerse hiç patch filanda getirmesinler oynayalım bu kadar emek bu kadar para bunun içinmi verildi normal internetim çok hızlı 2 saniye içerisinde site değiştiriyorum ama oyunda 4k ms 4.5 ms girer girmez dc olduğum çok oluyor inanılmaz kasıyor oynanmayacak halde nedir bu kardeşim anladımki başlarım böyle işe ben

Alıntıları Göster
    auchindoun'da durum iyiydi bugün.yeni çıktım oyundna en son 200-300dü latency.Senin bulunduğun serverla da ilgili olabilir

• Bu gunde spike bailadı 5-10 sn gayet guzel donuyor oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HowlingHero

Bu gunde spike bailadı 5-10 sn gayet guzel donuyor oyun.
    Şuan BL'de aynı şekilde Türk yabancı herkesde aşırı bir spike dalgalanması dalga gibi geliyor vuruyor gidiyor ve tekrardan az önce 12k ms gördüm.
  • quote:

Şuan BL'de aynı şekilde Türk yabancı herkesde aşırı bir spike dalgalanması dalga gibi geliyor vuruyor gidiyor ve tekrardan az önce 12k ms gördüm.

Alıntıları Göster
    500'ün altına düşmedi 800 ms oynuyoruz. 500 görürsek hobaaa bayram.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Sorun serverdemi yoksa telekomdamı anlayamadım açıkcası???
  • quote:

Orijinalden alıntı: HowlingHero

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Swordspecftw

Patchten sonra böyle oldu, serverdan dolayı yani. Yabancılar bile lagdan şikayetçi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.