Şimdi Ara

oyunlar hakkında(c9,vindictus.archeage) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Natsu Dragneel

Tamam o credit 10$'dı. O şekilde 2 apex alabiliyorduk. Bu 2 Apexi kullanarakta Patron olunuyor. Ben öyle patron oluyordum. (Para vermiyodum tabi gold karşılığında apexleri alıyodum.) ^^

Kırıcan 20$'ı 2 tane APEX'i alıcan diyince farklı anlaşılır sonra yanlış bilgilendirme ile apex aldırtıp öyle bakakaldırmayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Melkor

quote:

Tamam o credit 10$'dı. O şekilde 2 apex alabiliyorduk. Bu 2 Apexi kullanarakta Patron olunuyor. Ben öyle patron oluyordum. (Para vermiyodum tabi gold karşılığında apexleri alıyodum.) ^^

Kırıcan 20$'ı 2 tane APEX'i alıcan diyince farklı anlaşılır sonra yanlış bilgilendirme ile apex aldırtıp öyle bakakaldırmayalım

Tamam 20$' a 2 tane apex alıp iki apexide kullanıcaksın. Bu apexler credite dönüşücek. Her bir apex 1250 credit ediyor. 2 tanesi 2500 eder. 2400 Credit'e patron oluyorsun. Verdiğim bilgiler doğru. Eskiden patronun 1 aylığı 15$ değildi. İnsanlar apexi ya satmak için yada patron olmak için alıyorlardı.

• quote:

quote:

quote:

Tamam 20$' a 2 tane apex alıp iki apexide kullanıcaksın. Bu apexler credite dönüşücek. Her bir apex 1250 credit ediyor. 2 tanesi 2500 eder. 2400 Credit'e patron oluyorsun. Verdiğim bilgiler doğru. Eskiden patronun 1 aylığı 15$ değildi. İnsanlar apexi ya satmak için yada patron olmak için alıyorlardı.

APEX'i $ ile kendin alıp açamıyorsun satılmak için varlar böyle olduğunda. Ancak AH'den aldığın APEX'i açıp patron alırsın.

• vindictus iyidir kardeşim ben oynuyorum 42 level kai var :)
  • Hepsi çöplük. Sadece Vindictus un gideri var. Oda iyice çöpleşmeye başlamış ama. Para yatırmadanda birşey yaparsın ama bir kaç ay farm yapman gerekiyor. Sıkılmadan aynı dungeonları yapcaksın ve biraz şanslı olman lazım droplar konusunda.

Ben oynamıyorum ama şuan road to 80 mi 85 level mi ne eventi var. Her 10 level da kutu veriyor yüksek seviye zırh ve silah veriyor. Birde kupon veriyor. Max levela kadar bu event ile oynarsan o kupon ile +0 80 level silahı alabiliyorsun ki normal fiyatı baya pahalıdır. Birde kupon ile alabileceğin +8 e direk basma kağıdı var. Onu almak için de farklı bir karakter kasman lazım tabi ki de. +8 e basar takılırsın gideri var yani oynamak istersen
  • quote:

quote:

quote:

quote:

APEX'i $ ile kendin alıp açamıyorsun satılmak için varlar böyle olduğunda. Ancak AH'den aldığın APEX'i açıp patron alırsın.

Archeage için konuşuyorum,

Oyun içi Apex almak kolaylaştı, yapacagınız tek şey farm için Darkrunner olmak ve Hasla itemlerinizi almak olacaktır.

Günce sırf mob kesip purse açarak şansa bağlı 150-400 arası gold gelmektedir.

Bakıyorum da o kadar yanlış bilgi var ki. Yok aldığın apexi açamıyorsun illa ah den alacaksın öyle bir şey yok, istediğin gibi kullan apexi ister aç ister sat.

Oyun p2w değil aksine p2lose dir. Cidden kasıyor şanş işi

Kafasına takılan olursa mesaj atabilir.

• Şöyle konuları görünce iyiki guild wars 2 almışım diyorum. Paralı oyuncular beni ezeceğine bir defaya mahsus alırım oyunu bir daha kafam rahat oh

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.