Şimdi Ara

'Oyunlar Kişiliklerimizi Kötüleştiriyor' (Bu konuda tartışalım beyler)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Oyun oynamak kişisel bozukluğa neden oluyor Neden? Günümüzde çıkan oyunların %90'nı Multiplayer tabanlı oyunlar, İnsanlar artık senaryosu olan oyunları oynayıp bitirdikten sonra bir kenara atıyor. Fakat multiplayer mod Hiç tükenmediği için başında saatlerimizi harcayabiliyoruz. Resmen asosyal olup kendimizden geciyoruz, Ne bir dış dünya ile iletişim kuruyor nede hadi arkadaslarımız veya ailemiz ile bi sosyal aktiviteye katılıyoruz, Çünki oyunda okadar manasız bir hırs yapmışız ki Kendim için söylüyorum COD oynuyorum Hadi benim işim gücüm var ama hayatını buna adamış İşsiz yarını düşünmeyen ve oyun başından kalkmayan insanlar tanıyorum, bence hepimiz birey olarak Birazda sorumluluk alıp hayatın bazı gerçekleri olduğunu yarın bizlerinde birer aile reisi olup ev geçindireceğimizi Gözümüzdeki at gözlüğünü çıkartıp biraz daha gerçekliğe yönelmemiz gerektiğini düşünüyorum.,
    Sitede Başlığı gördüm fakat burada olmadığı için açtım, Gercekten önemli bir konu, Ve tartışalım beyler
    Eklemek istediğim bazı şeyler daha, Evet oyun oyun oynamayı çok seviyorum En azından kahve, kumarım, barım cazım yok diye seviniyorum bazen ama keşke olsa demeden de edemiyorum, Çünki bağımlı olmuşum işten eve geldiğimde direk başına oturup moron gibi oyun oynuyorum Aynı zamanda bunun yanında gelen Obezite (Çoğumuz oyun oynarken bişiler yer içer) Göz ve beyin yorulması (ama iyi tarafı bütün dünya dertlerinden uzaklasıyorum) Sabah işe gitmek için kalkarken isyan etmek uykusuzluktan :)) En sevmediğim şeylerden biri, Yani oyun sadece bir hobi olmalı Bağımlılık olmamalı Tadında bırakmalı, Hayatı gençliği biraz daha sosyal geçirmeli, Dünyadan haberdar olmayı kendim için dilediğim bunlar Az çok yapıyorum ama Oyun oynamak hep ağır basıyor (Oyunda değil COD )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CTR_JackaL -- 4 Nisan 2012; 11:42:33 >

• Oyun oynamak okadar ağır basıyor ki kimse Cevap atmamış Kendim için konusayım Anca öldüğüm zaman GANE OVER :) Seviyorum oyunları Napalım Bizde böyleyiz Dün gene vurdum COD'da dibine :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.