Şimdi Ara

Oyunlarda Reset Atma Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar makinayı alalı 5 ay oldu epox anakart amd çift çekirdek işlemci 1 gb ram 320gb hdd geforce 7600gt vs.gibi özelliklere sahip...bilgisayar düne kadar arkadaşımın internet kafesinde duruyordu orda sorunsuzca kullanıyordum hiçbir sorunu yoktu.dün kafeyi kapattık ve bilgisayarımı ewe getrdim silkroad online oyununu cafede sorunsuzca oynuyordum fakat ewde oyuna grdikten 10 dk.snra makina restart attı kendi kendine her oyuna grdiimde restart atıyor süre bazen uzuyor bazen kısalıyor bazen 5 dk bile sürmüyor bazen yarm saat snra restart atıyor...huzurla oyun oynayamaz oldum kafayı yicem lütfen yardımcı olur musunuz bnm bilgisayarımın sorunu nedir?teşekkürler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sisteminize ait bileşenler aşırı ısınıyor olabilir..Everest veya benzeri bir program yardımıyla sıcaklık değerlerini kontrol edin..Kritik seviyelerde olan parçaları temizleyin..Termal macun kullanmayı ihmal etmeyin..
  • everest programını yukledm oyundayken cpu lardan biri 52-53 dieri ise 59-60 derece scaklıklarda anakart ise 43-44 dereceyi gösterirken reset attı makina yine...soutma probleminden dolayı mı sadece yksa powersupply ytersiz fln olablr mi?
  • Sıcaklıklar normal gibi. Eğer kafede sorunsuz, evde reset atıyorsa sorun PSU'da olabilir. Dikkat edin priz ark falan yapıyor olabilir.
  • işlmeci ısısını kontrol et ekran kartı fanı ve kabloları kontrol etmeliisn ekran kartının soğutması kötü olabilir..
  • Bende Knight online oyununda res atıyordu
    kasayı açtım güzelce temizledim mis gibi yaptım pervaneleri flan
    ondan sonra res mes yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.