Şimdi Ara

Oyunuda Formuda biraiyorum :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sniper_TRyi baskasina verdimve diger aldigim charlari dagiitpoyunu birakiyorum yada bir tane TRsiz ve turkce icerenisim almadna oyuna baslicam artik turkum diyenden uzak durmayi dusunuyorum
    herkeze iyi oyunlar iyi eglenceler

• abi adım bekir wenice de eskiden karahanlılardayım nick name yeshil :D adresini satmazsan werir sin shifreyi deme:D bi de nie bırakyon ne güzel sen bizi 5 yıldıza çıkaryodun :D
  • turk oldugundan utandigin oluyormu hic :) benim oluyor burada bu hareketleri gorunce bot alip yeniden kasicam isminide acaip bir sey koyucam bu charida bir arkadasa vericem daha elimde 14 tane hacked char var onlarida dagiticam tum arkadaslara ugrasamiyorum ya

bi yabanciyi soksak suraya halimize guler giricem empireye teror estiircem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punsier -- 24 Temmuz 2006; 21:47:49 >
  • nie bırakıyon ya.. o kadar emek wermişsindir.. bi de nasıl hack liyonuz ya..!
  • herkeze iyi oyunlar bitti bu dakkadan sonra cikiyorum arkdaslar :) sniper_TR ben degilim artik son olarak bu bir oyun her ne olursa lsun kimseyi kirmayin imseyi uzmeyin turklugunuze laf getirmeyin bot mevzusu su mevzu bu mevzularla kendinizi dusurmeyin
  • bi zamanlar troyda Ates iken iyi kapışıyorduk. cok üzüldüm neden bırakıyorsun
  • abi 14 çhardan birinide bana versene mümkünse 35 lvl felan olsa yeter parasız pulsuz kaldım verde onunla para kasalim.:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punsier

turk oldugundan utandigin oluyormu hic :) benim oluyor burada bu hareketleri gorunce bot alip yeniden kasicam isminide acaip bir sey koyucam bu charida bir arkadasa vericem daha elimde 14 tane hacked char var onlarida dagiticam tum arkadaslara ugrasamiyorum ya

Türk olduğundan utanma.
    onlar insan diye utan Öyle insanlar olmamalı ölmeli hepsi hatta doğmamalılar
  • arkadaşlar karakteri bozuk insanlar her toplumda var neden türk olmak tan utanmak falan vs ne bu ya herkez kendinden sorumludur karaktersizin milliyeti dili dini ırkı yoktur evrensel düşünelim
  • abi adam türk olduğundan utandığını yazarken imada bulunmuş adam böyle türkler demek istemiş yani böyle türkler yüzünden gibibende utanıyorum yer yer türkiye için canım feda tabii ama bu takım paylaşım alanlarını başka mılletınin insanları daha ozgür kullanıyor gerçi bizim ülkemizde çoğu şey böyle insanlarımıızda genetik galiba bu herneyse şimdi devam etsem yazcak çok şey varda boş ver ama şunu sölim son olarakta ne demek istediğim yanlış anlaşılmasın

-HERŞEYİ PAYLAŞ NE OLURSA OLSUN SONUNDA SANA TÜRK YARDIM EDER

-BOTUNU PAYLAŞKİ POTSUZ KALINCA İSTİCEK YÜZÜN OLSUN

• ..Oturankunduz Tamamiyle haklısın .....Topic Açıcaktım ,tamda online türk oyunculara değinicaktim vazgeçtim...Bari söylüyeceklerimi burda söyleyim...

1.Şu ana kadarki online oyunlarımda bana kazık atmak isteyenlerin %80 i türk oyunculardı.....Ve ben bu adamların çoğuyla trade için türkçe konuşuyordum...Forumlarda da az çekmedim türk oyunculardan adamlar direk karşıdakini ezmeye yönelik cümleler kuruyo,hatta olay hakarete kadar gidiyordu ..(Oyna....'nın forumu)O gün bugündür hiç bir foruma yazı yazmam taki şimdiye kadar , ki buda benim son mesajım olacak...

O gün bu gündür bende aman benden uzak dursunlar ne yapiyolarsa yapsinlar diyip konuşmamayı tercih ediyorum...Bazen gerçekden iyi türk oyuncular çıkıyor 1-2 defa rastladım online oyunlarda önce bir yabancıymış gibi yardım ediyorum...Sonra adamlar teşekkürünü de ediyo o bana yetiyo...

Bunun gibi başımdan geçen daha dolu olay var...Zeka yaşı burada gerçekten önemli fakat son zamanların modası bu tip kişiler yaşını büyük gösterip karşısındakine hakaret etmesi ,bu tipleri görmek için en azından girin türk cod2 serverina karşınıza mutlaka her server da 3-4 tane bu tipden çıkacaktır....

Bu Kıt zekalı kişiler yüzünden türk oyuncularla türkçe diyaloğa girmemeye çalışırım...

Bugün venicede jangan west de bizim türk oyuncuları izlemek için hemen sonu " _tr" li bir karakter açtım sonra onlara şöyle bir baktımda...

Çoğu TEKBİR diye bağırıyordu...Bizler "Allahın askerleriyiz yürüyün","Yürüyün Müslümanlar",birde işin komik yanı " ne kadar birbirimize kızsakda Hepimiz Müslümanız dimi " , "Müslümanız dimi birbirimizi kollarız" diyorlardı.Halbuki bu arkadaşlar din/ırk ayrımı yapmadan kaç kişiyi kazıklamışlardır.Gerçi onlarda bulmuş yöntemi hayatta kalma politikası vardıya bir laf nabza göre şerbet vermekmi neydi aynen o hikaye...Madem böyle ayırdınız insanları dine göre madem ki birbirimizi kollarız okadar severiz ,fakat teröristleri besleyenlerde müslüman bak onu unuttunuz...Yani sonuç ne olursa olsun insanları din/dil/ırk vs vs göstererek ayıramassınız...

Ve klan isimlerine şöyle bir baktımda aralarında 2 türk klan diğerleri ya OTTOMAN ya Osmanlı bir anda içinden bizimkiler ammada meraklıymış osmanlılara dedim... BİZANS_TR bile vardı ....komedi yav....

Harbiden amma meraklıyız bu din,dil,irk ayrımcılığını oyunlara sokmaya...

"Hepimiz Müslümanız dimi birbirimizi kollarız" gibi sözlerle biz insanları din,dil,irk,cinsiyet farkı gözeterek ayırırsak ne aşırı dincilerden (herkes bir tarafa sündürmesin örneğin hristiyanlar bakın onların aşırılarına va protestanlara dalıyolar ya da müslümanları bir hiç gibi görüyorlar,bu böyle sürüp gider bütün dinlerin aşırısı var),irkçilardan(BARİZ birçok örneği var) bir farkımız olur....

Gerçek hayatta ve oyunlarda anlayamadığımız şey bu işte insanları din,dil,ırk'ına göre değerlendiriyoruz,insanlığına göre değil....Farkındamısınız bunu bende bilmiyorum.....

Umarım diğer bir topic de gördüğüm gibi, biri diğer kullanıcıya " iyi git yabancılarla oyna o zaman " gibisinden zeka kapasitesini gösteren aptalca birşey yazmaz....
    Çünkü arasıra aralardan çıkan o %15 lik türk oyuncu kesimiylede oynadım ve sorunun benden kaynaklanmadığını anladım ....

Çok iyi oyuncularımız var ama bu sadece %15 lik kesim ve bunları bulmak tesaduf gibi birşey....
    Ben 1-2 defa rastladım gerçekten kişilikleri düzgün insanlardı...

Bugün venicede türk oyunculara, başta global'de herkez west gate'e gelsin dediler 50 kişi topladılar bi 30 dk beklenildi sonra birçok kişi dağıldı, 3-5 kişi kaldı, sonradan globalde south'a gelin dediler...Bende bunun üzerine ;
    orda bekleyen 3-5 kişiye resimdekileri yazdım ...Gülücüğüde uzattimki akli kıt birinin amaç'ın gır gır olduğunu anlaması için fakat anlayan nerdeeee;

http://img291.imageshack.us/img291/6739/sro2006072500121242rr2.jpg

Gelen PM:
    "KAPLANOnur(FROM): KAPA ÇENENİ "

Bizimkilerin birlik mesajları böyle oluyor...

Sonra noldu? artık sabrım taştı ....

Mallık bende sanane ne b*k yiyosa yesinler,o kadar sene geçti daha anlayamadınmı.......

*
    JAngana gelen türklerin %85 inde maymun yada sincap vardı ... Harbiden iyi para varmış sizdede haa birde 4 haftada birde yenisi için para verirsiniz ohhh... 1 gold ticket da bana yollayın

Ah ah benim fakir işsiz insanlarım.?..... *GERçek işsiz ve fakirler hiçbir zaman görünmesede ,göründüğü zamanda LAN diyip veya işsiz öğretmene bakan git hakkını nerde ararsan ara dedikten sonra , öğretmeni gözaltına alırsak * ,daha biz çoook iş adamını,hortumcuyu ve züppelerini zengin ederiz...............**

*

5 K plx cilere değinmiyorum bile =))) 5k la zengin olanlar acaba kendilerinden 1k isteyene yardım edeceklermi ...

Ve buda son mesajım....2 yıl sonra forumlarda parti bayrakları görürseniz şaşırmayın....

+ bu işaret rock cı işareti başka amaçlar için kullanmayın....

Bu Sözüm sadece bu foruma değil tüm forum sitelerine ....

Birbirinizi iyi uyutmalar umarım birgün şu %15 lik kesim %50 lere çıkar....Gerçi gerçek hayatta değişmeyen şeyler sanal alemdede değişmiyor maalesef....

Boşa topic de açmadım okuyan nede olsa bunuda okur ki %99 u okumayacak.....

NOT:Yazım 1 sayfayı buluyordu bende bir çoğunu silmek zorunda kaldım...Açıkcası kimsenin okumayacağı bi mesaj için bu kadar uğraştığıma şaşırmıyo değilim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çıkış01 -- 25 Temmuz 2006; 3:50:16 >

• Bu arada birlik beraberlik mesajı verenler sadece kendi lvl leri arası birlik yapıyolar
    Şahsen izlerken öldüm biri bile reslemedi
    Umarım çıkar birlikteliği değildir

Editlemek zorundayim biraz önce bi topik okudum ...Sadece enteresan oyuncularımız ve gereksiz topicler Sağ üsttekine tıklama vakti gelmiş de geçiyo bile....

--------------------------------------------------------------------------------------------
    -->> rock'ci işareti rock'cilarin işareti ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çıkış01 -- 25 Temmuz 2006; 3:48:40 >

• benim gibi yapın turk oldugunuzu açıklamayın. Turk bilindiginizde kervanına saldırdığınızda ana avrat söven adam şimdi tek yazdıgı plssssssssss
  • ben de sinhir oluorum sürekli abi hacklendim 10k yok 5k yok bilmem ne diyip duruolar ama hiç vermedim öneri siz de vermeyin çünkü bugün verirseniz yarın da size gelecekler adamı soyuorum soymaya başlarken türk müsün diyorum konuşmuyo devrilince malları topluom adam o.ç. ne yapıon fln bissürü küfür edior yani adam türk değil demekki türk müsün deyince anşamıorum böle yapanların hiç birine mallarını geri vermedim vermeyeceğim de yeter ama bıktım ya jangan taraflarına gitmek istemiorum bile geçen thieflik yapıorudm yine benim thieflere salağın biri daldı bende ellemedim gebersin diye bi baktım bizim thief ordaki herkesi öldürdü sonra yine bisdsürü küfür gelior reslesene .... çocuğu fln diye yani resmen sinir oluyorum bunlara ama yine de oynıyacam bi de goldu alırsam 60 olcam bu oyunda

• quote:

Orjinalden alıntı: çıkış01

..Oturankunduz Tamamiyle haklısın .....Topic Açıcaktım ,tamda online türk oyunculara değinicaktim vazgeçtim...Bari söylüyeceklerimi burda söyleyim...

1.Şu ana kadarki online oyunlarımda bana kazık atmak isteyenlerin %80 i türk oyunculardı.....Ve ben bu adamların çoğuyla trade için türkçe konuşuyordum...Forumlarda da az çekmedim türk oyunculardan adamlar direk karşıdakini ezmeye yönelik cümleler kuruyo,hatta olay hakarete kadar gidiyordu ..(Oyna....'nın forumu)O gün bugündür hiç bir foruma yazı yazmam taki şimdiye kadar , ki buda benim son mesajım olacak...

O gün bu gündür bende aman benden uzak dursunlar ne yapiyolarsa yapsinlar diyip konuşmamayı tercih ediyorum...Bazen gerçekden iyi türk oyuncular çıkıyor 1-2 defa rastladım online oyunlarda önce bir yabancıymış gibi yardım ediyorum...Sonra adamlar teşekkürünü de ediyo o bana yetiyo...

Bunun gibi başımdan geçen daha dolu olay var...Zeka yaşı burada gerçekten önemli fakat son zamanların modası bu tip kişiler yaşını büyük gösterip karşısındakine hakaret etmesi ,bu tipleri görmek için en azından girin türk cod2 serverina karşınıza mutlaka her server da 3-4 tane bu tipden çıkacaktır....

Bu Kıt zekalı kişiler yüzünden türk oyuncularla türkçe diyaloğa girmemeye çalışırım...

Bugün venicede jangan west de bizim türk oyuncuları izlemek için hemen sonu " _tr" li bir karakter açtım sonra onlara şöyle bir baktımda...

Çoğu TEKBİR diye bağırıyordu...Bizler "Allahın askerleriyiz yürüyün","Yürüyün Müslümanlar",birde işin komik yanı " ne kadar birbirimize kızsakda Hepimiz Müslümanız dimi " , "Müslümanız dimi birbirimizi kollarız" diyorlardı.Halbuki bu arkadaşlar din/ırk ayrımı yapmadan kaç kişiyi kazıklamışlardır.Gerçi onlarda bulmuş yöntemi hayatta kalma politikası vardıya bir laf nabza göre şerbet vermekmi neydi aynen o hikaye...Madem böyle ayırdınız insanları dine göre madem ki birbirimizi kollarız okadar severiz ,fakat teröristleri besleyenlerde müslüman bak onu unuttunuz...Yani sonuç ne olursa olsun insanları din/dil/ırk vs vs göstererek ayıramassınız...

Ve klan isimlerine şöyle bir baktımda aralarında 2 türk klan diğerleri ya OTTOMAN ya Osmanlı bir anda içinden bizimkiler ammada meraklıymış osmanlılara dedim... BİZANS_TR bile vardı ....komedi yav....

Harbiden amma meraklıyız bu din,dil,irk ayrımcılığını oyunlara sokmaya...

"Hepimiz Müslümanız dimi birbirimizi kollarız" gibi sözlerle biz insanları din,dil,irk,cinsiyet farkı gözeterek ayırırsak ne aşırı dincilerden (herkes bir tarafa sündürmesin örneğin hristiyanlar bakın onların aşırılarına va protestanlara dalıyolar ya da müslümanları bir hiç gibi görüyorlar,bu böyle sürüp gider bütün dinlerin aşırısı var),irkçilardan(BARİZ birçok örneği var) bir farkımız olur....

Gerçek hayatta ve oyunlarda anlayamadığımız şey bu işte insanları din,dil,ırk'ına göre değerlendiriyoruz,insanlığına göre değil....Farkındamısınız bunu bende bilmiyorum.....

Umarım diğer bir topic de gördüğüm gibi, biri diğer kullanıcıya " iyi git yabancılarla oyna o zaman " gibisinden zeka kapasitesini gösteren aptalca birşey yazmaz....
    Çünkü arasıra aralardan çıkan o %15 lik türk oyuncu kesimiylede oynadım ve sorunun benden kaynaklanmadığını anladım ....

Çok iyi oyuncularımız var ama bu sadece %15 lik kesim ve bunları bulmak tesaduf gibi birşey....
    Ben 1-2 defa rastladım gerçekten kişilikleri düzgün insanlardı...

Bugün venicede türk oyunculara, başta global'de herkez west gate'e gelsin dediler 50 kişi topladılar bi 30 dk beklenildi sonra birçok kişi dağıldı, 3-5 kişi kaldı, sonradan globalde south'a gelin dediler...Bende bunun üzerine ;
    orda bekleyen 3-5 kişiye resimdekileri yazdım ...Gülücüğüde uzattimki akli kıt birinin amaç'ın gır gır olduğunu anlaması için fakat anlayan nerdeeee;

http://img291.imageshack.us/img291/6739/sro2006072500121242rr2.jpg

Gelen PM:
    "KAPLANOnur(FROM): KAPA ÇENENİ "

Bizimkilerin birlik mesajları böyle oluyor...

Sonra noldu? artık sabrım taştı ....

Mallık bende sanane ne b*k yiyosa yesinler,o kadar sene geçti daha anlayamadınmı.......

*
    JAngana gelen türklerin %85 inde maymun yada sincap vardı ... Harbiden iyi para varmış sizdede haa birde 4 haftada birde yenisi için para verirsiniz ohhh... 1 gold ticket da bana yollayın

Ah ah benim fakir işsiz insanlarım.?..... *GERçek işsiz ve fakirler hiçbir zaman görünmesede ,göründüğü zamanda LAN diyip veya işsiz öğretmene bakan git hakkını nerde ararsan ara dedikten sonra , öğretmeni gözaltına alırsak * ,daha biz çoook iş adamını,hortumcuyu ve züppelerini zengin ederiz...............**

*

5 K plx cilere değinmiyorum bile =))) 5k la zengin olanlar acaba kendilerinden 1k isteyene yardım edeceklermi ...

Ve buda son mesajım....2 yıl sonra forumlarda parti bayrakları görürseniz şaşırmayın....

+ bu işaret rock cı işareti başka amaçlar için kullanmayın....

Bu Sözüm sadece bu foruma değil tüm forum sitelerine ....

Birbirinizi iyi uyutmalar umarım birgün şu %15 lik kesim %50 lere çıkar....Gerçi gerçek hayatta değişmeyen şeyler sanal alemdede değişmiyor maalesef....

Boşa topic de açmadım okuyan nede olsa bunuda okur ki %99 u okumayacak.....

NOT:Yazım 1 sayfayı buluyordu bende bir çoğunu silmek zorunda kaldım...Açıkcası kimsenin okumayacağı bi mesaj için bu kadar uğraştığıma şaşırmıyo değilim...

Düşüncelerini paylaşıyor ve seni destekliyorum.. Daha önce de benim buna benzer bir mesajım olmuştu. Tabi hemen arkasından gelen övgü dolu sözleri tahmin edersin Saygılar...

• bu mevzunun gerçek nedeni bence bu oyunu oynayan türklerin yaş ortalamaları karakter genelde biraz geç oturur çünkü kan beyne değilde orta bacağa gider herkeste böyledir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punsier

turk oldugundan utandigin oluyormu hic :) benim oluyor burada bu hareketleri gorunce bot alip yeniden kasicam isminide acaip bir sey koyucam bu charida bir arkadasa vericem daha elimde 14 tane hacked char var onlarida dagiticam tum arkadaslara ugrasamiyorum ya

heeeeey!!!!!!! Sen ne diyosun be.Senin gibi ülkesini satanlar olduktan sonra herşey olur bu ülkede!Sen amma yabancı özentisi bişeysin yaw.Neymiş yabancıyı soksak gülermiş.Utan bea utan.Memleketini koruyacağına neler yazıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 27 Temmuz 2006; 5:48:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.