Şimdi Ara

Oyunun premiumlu olma nedeni !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 2 gun once oyunda Manesin Gm i Saphyr ile konustum premium alamama konusunda yaptıklari zorluk konusunda saphyr in bana verdigi cevap su sanırım 2 yıldır suren bi mahkeme varmıs oyunun icinde dikkatettiyseniz +15 yazıo fakat oyunu genelde 15 yas altında kisiler oynuo ve genelde internet cafelerden oynuorlar gm in bana verdigi cevap suydu :
    Oyuna premium kısıtlaması getirdik cunku yabancı ulkelerde 15 yasın altındaki kisilerin kredikartı kullanması kredi kartıyla alısveris yapması yasaktır bu yuzden premium alamaacaklar ve oyuna girmeleri guclesecek fakat Turkiye'de bole bir kısıtlama olmadıgı ve bu premium olayından yuksek miktarda kar edildigi icin oyunda once premium kısıtlaması sorada bazı ulkerlerde ve bizim ulkemizdede oldugu gibi cilick buy kısıtlaması getirdiler bence hakılar bu bebek yastaki kisiler yuzunden oyundan hic bir zevk alamaz oldum slota gelip party dilenmeler giremeyince ks yapmalar kufur etmeler baska canavar cekmeler pelerinli birini gorunce aksama kadar clan istemeler 10k istemeler swift isteyince para istemeler fln bunun gibi daha bir suru salakca seyler yabancıalr bizi sevmiyor haklılarda biz kendi insanımızı seviyormuyuz? ufacık bir nedenden endegerli varlıklarımıza kufur yiyoruz hemde sıtres atmak icin girdigimiz bir oyunda ben bu oyunun full premiumlu olmasını istiorum parasız eglence olmuyor beyler bunu diil baska bir oyunuda oynasanız ayda en az buna verdiginiz kadar para veriosunuz cd alma cd degistirme parası ayda 15 m yi bile gece bilio bence buna deger ki bukadar tutulmus bir oyun icin ve saphyr in bir ricası vardı lutfen oyunda partye aldıgınız clana aldıgınız hatta sohbet ettiginiz kisilerin bile yasını sorun ve 15 yasın altında ise onu bu oyundan sogutmak icin elinizden geleni yapınız

• quote:

Orjinalden alıntı: Dondi

Beyler 2 gun once oyunda Manesin Gm i Saphyr ile konustum premium alamama konusunda yaptıklari zorluk konusunda saphyr in bana verdigi cevap su sanırım 2 yıldır suren bi mahkeme varmıs oyunun icinde dikkatettiyseniz +15 yazıo fakat oyunu genelde 15 yas altında kisiler oynuo ve genelde internet cafelerden oynuorlar gm in bana verdigi cevap suydu :
    Oyuna premium kısıtlaması getirdik cunku yabancı ulkelerde 15 yasın altındaki kisilerin kredikartı kullanması kredi kartıyla alısveris yapması yasaktır bu yuzden premium alamaacaklar ve oyuna girmeleri guclesecek fakat Turkiye'de bole bir kısıtlama olmadıgı ve bu premium olayından yuksek miktarda kar edildigi icin oyunda once premium kısıtlaması sorada bazı ulkerlerde ve bizim ulkemizdede oldugu gibi cilick buy kısıtlaması getirdiler bence hakılar bu bebek yastaki kisiler yuzunden oyundan hic bir zevk alamaz oldum slota gelip party dilenmeler giremeyince ks yapmalar kufur etmeler baska canavar cekmeler pelerinli birini gorunce aksama kadar clan istemeler 10k istemeler swift isteyince para istemeler fln bunun gibi daha bir suru salakca seyler yabancıalr bizi sevmiyor haklılarda biz kendi insanımızı seviyormuyuz? ufacık bir nedenden endegerli varlıklarımıza kufur yiyoruz hemde sıtres atmak icin girdigimiz bir oyunda ben bu oyunun full premiumlu olmasını istiorum parasız eglence olmuyor beyler bunu diil baska bir oyunuda oynasanız ayda en az buna verdiginiz kadar para veriosunuz cd alma cd degistirme parası ayda 15 m yi bile gece bilio bence buna deger ki bukadar tutulmus bir oyun icin ve saphyr in bir ricası vardı lutfen oyunda partye aldıgınız clana aldıgınız hatta sohbet ettiginiz kisilerin bile yasını sorun ve 15 yasın altında ise onu bu oyundan sogutmak icin elinizden geleni yapınız

Tebrik ederim. Yazdıkların çok doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolejlimaganda -- 10 Eylül 2006; 16:52:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kolejlimaganda

quote:

Orjinalden alıntı: Dondi

Beyler 2 gun once oyunda Manesin Gm i Saphyr ile konustum premium alamama konusunda yaptıklari zorluk konusunda saphyr in bana verdigi cevap su sanırım 2 yıldır suren bi mahkeme varmıs oyunun icinde dikkatettiyseniz +15 yazıo fakat oyunu genelde 15 yas altında kisiler oynuo ve genelde internet cafelerden oynuorlar gm in bana verdigi cevap suydu :

Tebrik ederim. Yazdıkların çok doğru
    BEN BU 15 YAS ALTI OYNAMAMASINA KATILIYORUM. NEDENIDE BU YASTA COCUKLAR ZIHINLERI OYUNDAN BASKA BIR SEYLE DOLDUTMUYOR OLAMALARI OKULU DERSI HER SEYI BIR KENARA ADAN COK KISI GORDUMM.KESKE BURADADA BOYLE BIR KISITLAMA GELSE

• +1 gerçekten haklısın
    ama premium alcam clickbuydan hiç bir şey anlamadım ya !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir26

+1 gerçekten haklısın
    Ama soyle bişey de var.İnternet kafelere 15 ayşından kucuklerin girmesi yasak.Once bunu yapsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir26

+1 gerçekten haklısın
    doğru söze ne denir
  • quote:

Orijinalden alıntı: irondragon01

doğru söze ne denir

Alıntıları Göster
    evet haklısın kardes söylediklerinin hepsine katılıyorum
    kredi kartı sınırlaması olsun bencede:D
  • quote:

doğru söze ne denir

Alıntıları Göster
    ama bıde soyle bısı vardı k2 nın ıstanbulda cafecı ve oyundakı playerlarla ko ıle ılgılı konustukları zmn cafe sahıplerıne kredı kartı gıbı bısı verıp premuım alanmayanlardan ordan alcak demıslerdı o mahkemede bı ara 52 saat ko oynayan bı slk cocugun olmesı yuzundenmı ne acıldı
  • quote:

doğru söze ne denir

Alıntıları Göster
    ben 15 imi yeni doldurdum bana izin var dimi
  • quote:

doğru söze ne denir

Alıntıları Göster
    bazıları bu oyunu oynarken sanki insanlıktan çıkıyor...bu kadar ruhunda şiddet barındıran insanları bu oyun aslında ortaya çıkarıyor... bunları göre göre zaten yeterince sosyalleşememiş küçükler de çok şiddete yatkın hale geliyor. ağaç yaşken eğilir sözü çok doğru. kendilerini ve ruhlarını biraz eğitseler iyi olacak kötü söz söyleyene özenmesin küçükler. marifet değil önüne gelene küfretmek hacklemek başkasının hakkına sadırmak...iyi şeylere güzel şeylere vicdan sahibi olmaya doğru , dürüst insan olmaya özensinler... hepimiz özenelim...

• quote:

doğru söze ne denir

Alıntıları Göster
    ya boşverin yaş ksıtlamasını felan burda 15yastan kuüçüklerde var ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4kroop

evet haklısın kardes söylediklerinin hepsine katılıyorum
    kredi kartı sınırlaması olsun bencede:D

Alıntıları Göster
    ztn 15- oynamasa kimse non-pre hatası almadan tek click girer servera
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::aytuğ:::

bazıları bu oyunu oynarken sanki insanlıktan çıkıyor...bu kadar ruhunda şiddet barındıran insanları bu oyun aslında ortaya çıkarıyor... bunları göre göre zaten yeterince sosyalleşememiş küçükler de çok şiddete yatkın hale geliyor. ağaç yaşken eğilir sözü çok doğru. kendilerini ve ruhlarını biraz eğitseler iyi olacak kötü söz söyleyene özenmesin küçükler. marifet değil önüne gelene küfretmek hacklemek başkasının hakkına sadırmak...iyi şeylere güzel şeylere vicdan sahibi olmaya doğru , dürüst insan olmaya özensinler... hepimiz özenelim...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: :::aytuğ:::

cok hos yazmısın kardesim oyun oynarken sanki insanla diil gercekten bi orcla karsıkarsıya oynuomusum gibi hissediyorum ya

• quote:

doğru söze ne denir

Alıntıları Göster
    şu yorum çok dikkatimi çekti arkadaşlar
    quote:

saphyr in bir ricası vardı lutfen oyunda partye aldıgınız clana aldıgınız hatta sohbet ettiginiz kisilerin bile yasını sorun ve 15 yasın altında ise onu bu oyundan sogutmak icin elinizden geleni yapınız

tam anlamıyla doğru bir söz olduğuna inanıyorum ve eğer burda bu forumda 15 yaşın altında bu oyunu oynayan çocuklar varsa tek söyliyeceğim bu oyunu bi sürelğine bırakın arkadaşlar gerçekten sizin için iyi bir oyun değil

• quote:

Orijinalden alıntı: _Alfa_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _Alfa_

son gelen pacht le bu da artık yok gibime gelio
  • quote:

Orijinalden alıntı: midnattsol

quote:

saphyr in bir ricası vardı lutfen oyunda partye aldıgınız clana aldıgınız hatta sohbet ettiginiz kisilerin bile yasını sorun ve 15 yasın altında ise onu bu oyundan sogutmak icin elinizden geleni yapınız

tam anlamıyla doğru bir söz olduğuna inanıyorum ve eğer burda bu forumda 15 yaşın altında bu oyunu oynayan çocuklar varsa tek söyliyeceğim bu oyunu bi sürelğine bırakın arkadaşlar gerçekten sizin için iyi bir oyun değil

Alıntıları Göster
    Arkadaslar Oyundan Zevk ALmak İstiyorsanız Premium alın ve :saphyr:'de cok hakli :)

• quote:

Orijinalden alıntı: midnattsol

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: midnattsol

quote:

aynı konusmayi birdaha yapıp ss cekicem gercekten saphyr bole bir sey soledi kendi uydurdugum bisey degildi ben 2 bilgisayardan oynuorum bu oyunu konusma yaptıgım sırada evde degildim ve ss yapacak vaktim yoktu cunku olmustum ve cok sinirliydim sadece golem cekip beni olduren adamı saphyr a sikayet etmekle ugrasıordum
    TABİKİ BUNU İNGİLİZCE YAPTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dondi -- 10 Eylül 2006; 17:19:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dondi

quote:

Orjinalden alıntı: midnattsol

quote:

aynı konusmayi birdaha yapıp ss cekicem gercekten saphyr bole bir sey soledi kendi uydurdugum bisey degildi ben 2 bilgisayardan oynuorum bu oyunu konusma yaptıgım sırada evde degildim ve ss yapacak vaktim yoktu cunku olmustum ve cok sinirliydim sadece golem cekip beni olduren adamı saphyr a sikayet etmekle ugrasıordum
    TABİKİ BUNU İNGİLİZCE YAPTI

Alıntıları Göster
    çok doğru Oyun +15 olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeberu5

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Alcazer13

senin ne işin var ki git dersini çalış arkadaşlarınla top oyna dışarıda eğlen gez toz

• quote:

Orijinalden alıntı: CcCcCc

quote:

senin ne işin var ki git dersini çalış arkadaşlarınla top oyna dışarıda eğlen gez toz

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: CcCcCc

quote:

YA EN AZINDAN sadece yazın oynasınlar okul zamanı yonamayın bu sene hem oss hem lgs sınaw 'ı basarılarını gorduk bu bizi kotuye itiyo ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.