Şimdi Ara

P150HM Klavye altındaki RAM yuvalarına erişme (Videolu Anlatım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

P150HM modelinde toplam 4 ram slotu bulunmakta. Bunların ikisi kasa altındaki kapakta diğer ikiside klavye altında yer alıyor. Kasa altındaki yuvalara erişmek gayet basit. Aşağıdaki video'da klavye altındaki iki yuvaya nasıl erişebileceğinizi göstermeye çalıştım.

ÖNEMLİ NOT : Altta anlatılanlar tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.İlk kez böyle bir işleme kalkışıyorsanız lütfen daha dikkatli olun ! Ürün üzerinde oluşacak hasarda yetkililer sorumluluk almayabilir.

Video'yu buradan izleyebilirsiniz...

RAM'leri doğru monte ettiğinizde Sistem özellikleri kısmında altta görünen bölümden kontrol edebilirsiniz.RAM'larınızı verimli kullanabilmeniz için 64 Bit işletim sistemi kullanmayı unutmayın :)

P150HM Klavye altındaki RAM yuvalarına erişme (Videolu Anlatım)

• Güzel anlatım olmuş yeri göstermek bakımından

Teşekkürler.
  • arkadakı subwofer cıkardın mı ?

yoksa ben orda bı bosluk gordun de
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAYA

arkadakı subwofer cıkardın mı ?

yoksa ben orda bı bosluk gordun de

Değerli KARAKAYA,

Cihazın ses sistemini geldiği günden beri hiç kullanmadım denemedimde çünkü Logitech Z-2300 kullanıyorum ziyadesiyle yetiyor.
  • değerli blackgiant,
    yine güzel bir çalışmaya imza atmışsın...
    tebrik ederim...
  • çok gerekli bir konuya değinmişsin teşekkur ederim birde bir sorum olucak klavyenin kasaya bağlı olduğu bandı sökmeden ramları çıkarıp takabilirmiyiz rahat hareket edebiliceğimiz yeterli alan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiozbas

çok gerekli bir konuya değinmişsin teşekkur ederim birde bir sorum olucak klavyenin kasaya bağlı olduğu bandı sökmeden ramları çıkarıp takabilirmiyiz rahat hareket edebiliceğimiz yeterli alan varmı ?

Değerli semiozbas,

Rahatlıkla takılabiliyor sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.