Şimdi Ara

packard bell 22' nasıl? samsung 226bw daha mı iyi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar packard bell 22" lcd monitor nasıl ? parlak ekran olarak geçiyor bu yüzden ilgimi çekti. samsung 226bw dahamı iyidir? samsung parlak ekran değil onu biliyorum aralarında görünümde bariz fark varmıdır acaba?
    birde bunun fiyatına rastlayamadım koyuncu getiriyor onu buldum birde hepsiburadada sistem içinde var.. cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

http://www.koyuncu.com.tr/ke_productdetails.asp?PID=MONPB220W
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=89804&productid=bd49213
    http://www.packardbell.co.uk/products/tv-and-monitors/maestro-series/maestro-22/productsheet-6980230100-68.html

• pek bilgisi olan yok anlaşılan
  • valla yorum yapmak için iki monitörüde yanyana incelemek lazım oyun performansı, film performansı vs.
  • Ben 17' olanı teknosa'da görmüştüm. parlak ekran olması diğer monitörlere göre bana daha iyi göründü.
  • teknik özellikleri iyi sansung göre fazladan girişler var güzel görünüyoo..
  • 17" bende gördüm beni rahatsız etti şahsen çok yansıma yapıyor ama bi yandanda güzel duruyor karaşimşek gibi
  • parlak ekranın avantajı güneşli ortamda diğerlerine göre daha iyi görüntü vermesi. eğer gerçekten parlak ekransa bence güzel.
  • Renkler daha gerçekçi görünüyor. Crt gibi
  • Packard Bell gerçekten iyi.Alırsan pişman olmazsın diye tahmin ediyorum.
  • Netsiparis.com da o monitör satılıyor.
    17 inch olanın görüntüsü güzeldi ancak, notebooklarındaki aynı diamond view teknolojisi kullanmasına karşın o denli güzel görüntüye sahip değildi. Galiba bir bilgisayar sistemi almadan da satılmıyor. packard bell'in kalitesini de sorgulamak lazım.
  • bence samsung 226bw
  • parlak ekran alırsanız,aynaya gerek yok.saçlarınızı tararsınız ekranda
  • hocam diger monitorlerin yanında parlak ekran görüntüsü kendini cok bariz farkettiriyor bende parlak ekran laptop var parlak olmayanla yanyana koyduğumda netlik canlılık çok bariz farkediyor. eğer packard bellde gercekten boyleyse hıc dusunmeden alırım ama henuz tek monıtor olarak satan biryer goremedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mert2004

parlak ekran alırsanız,aynaya gerek yok.saçlarınızı tararsınız ekranda

• quote:

Orjinalden alıntı: Umit

packard bell'in kalitesini de sorgulamak lazım.

kesinlikle katılıyorum kalitesini sorgulamak ve tartışmak lazım.

ilave olarak parlak ekran bir lcd monitör kullanımı hiçte hoş olmasa gerek. şuan da parlak ekralı bir notebooktan yazıyorum ve arkadan gelen ışık yansıması rahatsız ediyor. tamam parlaklık açısından diğerlerinden güzel ama yinede bu bir eksi.

kaldıkı lcd monitör kocaman bişi olacak aynı tv izler gibi ışık yansıması olacak bence çokta cezbedici bi ürün değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.