Şimdi Ara

packard bell recovery cd bulamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadşlar kardeşim laptopun recovery cdsini kaybetmiş nereden indirbiliriz veya oluşturabiliriz bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsenokur -- 21 Ocak 2012; 21:09:47 >

• Recovery derken, tüm driverların olduğu cd mi ?
  • evet fn tuşu çalışmıyor mesela ekran kartı yüklü değil toucpad in scroll tuşu çalışmıyor kopya win7 yüklü şu anda
  • yok yardımcı olacak ??
  • Sana önerim, Driver Genius Professional Edition gibi bir program kullanman ya da illa indirip cd ye atıcam dersen,http://www.packardbell.co.uk/pb/en/GB/content/download seç modelini indir driverları.
  • burada driverler var bana master cd denen şey lazım win7 yi de kuracak driverleri da . öyle bir cd varmış
  • bilmiyorum hocam uyar mı easy note nm98 model bu alet recovery cd si yani master cd var mı sende?
  • hocam master cd mi ne ondan veriliyor normalde bilgisayarı alırken bizim ki alırkn vermemişler sonradan pc yi de çökertince bu bilgisayarcıya götürmüş o da tutmuş korsan win7 yüklemiş. . o cd den recovery yapınca fabrika ayarlarına geri dönüyor ilk günkü ayarlarına
    bulursan dönersen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsenokur

hocam master cd mi ne ondan veriliyor normalde bilgisayarı alırken bizim ki alırkn vermemişler sonradan pc yi de çökertince bu bilgisayarcıya götürmüş o da tutmuş korsan win7 yüklemiş. . o cd den recovery yapınca fabrika ayarlarına geri dönüyor ilk günkü ayarlarına
    bulursan dönersen sevinirim

Bİlgisayarı sağ tıkla, Yönet, Disk Yönetimi ne gir.
    Normalde görünmeyen WİNRE diğe bir bölüm olmalı tabi korsan cd den format atarken silmediyseniz.
    Eğer o bölüm duruyorsa recovery cd nizin bir imajıdır.
  • arkadaşım adam formatlamış bişey bırakmamış maalesf
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsenokur

arkadaşım adam formatlamış bişey bırakmamış maalesf

Başkasından buldugun recovery cd sini kullanacaksan en son kendi lisansını girmeyi unutma!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 22 Ocak 2012; 17:41:37 >
  • buna bir çarede ben arıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.