Şimdi Ara

PALADİN'de bu skill ne işe yarıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Holy Wrath bu skill ne işe yarıyor pek bi yararını göremedim..

• Hiçbi i$e yaramıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon_Rider

Hiçbi i$e yaramıyor...
    nasıl hiç bi işe yaramıyor mutlaka vardır bi yararı..boş olsun diye yapmamışlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: imadige

nasıl hiç bi işe yaramıyor mutlaka vardır bi yararı..boş olsun diye yapmamışlardır

Alıntıları Göster
    boş olsun diye yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leech King

boş olsun diye yapmışlar

Alıntıları Göster
    etrafta ne kadar undead demon varsa basına topluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leech King

boş olsun diye yapmışlar

Alıntıları Göster
    etraftaki tüm demon ve undeadlara belli bi damage vuruyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Fang

etrafta ne kadar undead demon varsa basına topluyor

Alıntıları Göster
    Okumayı denesene bi ? Eğer anlamıyosan harbi biboka yaramıyodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leevancleef was here

Okumayı denesene bi ? Eğer anlamıyosan harbi biboka yaramıyodur

Alıntıları Göster
    Saçmalık. Paladin komple saçma. Horde'a gay paladin istemiyoruz geri alsınlar blood elfleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuri Alço

Saçmalık. Paladin komple saçma. Horde'a gay paladin istemiyoruz geri alsınlar blood elfleri

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Nuri Alço

yorumunun ve avatarinin uyumuna /bow

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dragon_rider sence nedeni bu mu yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustttVince

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: JustttVince

Bence Horde'un eski gücünü kaybetmesinin temel nedeni bu.LvL 1 Blood-Eld char açın herhangibir server farketmez...Çevrede gördüğünüz Blood-Elf'lere ya$larını sorun,12-13-14 en fazla 16-17 tek tükte 20 üstü görürsünüz.20 üstü ya$ olanlarda alt olarak Blood-Elf açanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuri Alço

Alıntıları Göster
    quote:

seni küçükken inşaatta paladinler sıkıştırdı sanırım. 3 lafından 1 i paladin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdass -- 26 Nisan 2008; 10:45:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asdass

quote:

seni küçükken inşaatta paladinler sıkıştırdı sanırım. 3 lafından 1 i paladin..

Alıntıları Göster
    ben paladinsiz raid instance düşünemiyorum MH de 2 saatte 4 boss u indirmenin altında AOE tanking yatar .

• quote:

quote:

Bence Horde'un eski gücünü kaybetmesinin temel nedeni bu.LvL 1 Blood-Eld char açın herhangibir server farketmez...Çevrede gördüğünüz Blood-Elf'lere ya$larını sorun,12-13-14 en fazla 16-17 tek tükte 20 üstü görürsünüz.20 üstü ya$ olanlarda alt olarak Blood-Elf açanlar.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Dragon_Rider

quote:

Güzelliklerini beğenip açan olamaz mı, ne kadar saçma bir yorumdu bu ya.
    Ha tabi küçük çocuklar oynarken korkmayacağı ırk istediğinden blood elf açıp Horde'un gücü düştü, o da doğru.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Glorian

quote:

quote:

Ha tabi küçük çocuklar oynarken korkmayacağı ırk istediğinden blood elf açıp Horde'un gücü düştü, o da doğru.

Female hadi neysede Blood-Elf Male'in neresi güzel Allah a$kına yaw.Hele $u Seal of Command çakarken kıvırtması yok mu...Zaten güzel olduğu için çoluk çocuklar tarafından çok rağbet görüyor.

Ben femaledan bahsediyorum. Evet güzel olması çocuk çocuğu cezbediyor ama her blood elf oynayana çocuk diyemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorian

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Glorian

quote:

quote:

Female hadi neysede Blood-Elf Male'in neresi güzel Allah a$kına yaw.Hele $u Seal of Command çakarken kıvırtması yok mu...Zaten güzel olduğu için çoluk çocuklar tarafından çok rağbet görüyor.

Ben femaledan bahsediyorum. Evet güzel olması çocuk çocuğu cezbediyor ama her blood elf oynayana çocuk diyemezsin.

Alıntıları Göster
    paladin kralldır

• quote:

Orijinalden alıntı: vicentees

paladin kralldır

Alıntıları Göster
    sırf horde dan vazgeçmeyipte pala kasmak isteyenlerin suçu ne? tabi ki her BE çocuk değildir.

Hatta TBC öncesinde WC3 te görüpte pala aşığı olan ama Horde un onuruna ve cesaretine hayran kalan usta Ally palalar için süper oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskiekşiyazarı

sırf horde dan vazgeçmeyipte pala kasmak isteyenlerin suçu ne? tabi ki her BE çocuk değildir.

Hatta TBC öncesinde WC3 te görüpte pala aşığı olan ama Horde un onuruna ve cesaretine hayran kalan usta Ally palalar için süper oldu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

Kesinlikle katılıyorum, bravo. Ayrıca kahraman dediğin ne biliyim, ben female ile oynamayı sevmiyorum pek(en azından meleeler için).:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorian

quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

Kesinlikle katılıyorum, bravo. Ayrıca kahraman dediğin ne biliyim, ben female ile oynamayı sevmiyorum pek(en azından meleeler için).:)

Alıntıları Göster
    Tabiki her Blood-Elf oyuncusu çocuk değil ama çocukların çoğunlukta olduğu bir gerçek...Biz $u an WoW oynuyorsak Blood-Elf'lerin sayesinde oynuyoruz.Blizzard çok zeki ve mükemmel bir firma...W3'te Alliance'a bağlı ve Normalde Ally'lerde olması gereken Blood-Elf'leri hikayeyi düzenleyerek Horde'ye vererek biraz olsun Horde'leri güçsüzle$tirdi.Blood-Elf'ler racial olarak çok mükemmel fakat oyuncu kalitesi olarak çok iyi değil.Blood-Elf'ler Alliance'ta kalıp Horde'ye Ogre gibi bir ırk gelseydi Horde'lar $u an %95 kazanma oranı ile oynuyorlardı.Zaten $u durumda bir çok yerde %80 Horde kazanıyor BG'leri...

• quote:

Tabiki her Blood-Elf oyuncusu çocuk değil ama çocukların çoğunlukta olduğu bir gerçek...Biz $u an WoW oynuyorsak Blood-Elf'lerin sayesinde oynuyoruz.Blizzard çok zeki ve mükemmel bir firma...W3'te Alliance'a bağlı ve Normalde Ally'lerde olması gereken Blood-Elf'leri hikayeyi düzenleyerek Horde'ye vererek biraz olsun Horde'leri güçsüzle$tirdi.Blood-Elf'ler racial olarak çok mükemmel fakat oyuncu kalitesi olarak çok iyi değil.Blood-Elf'ler Alliance'ta kalıp Horde'ye Ogre gibi bir ırk gelseydi Horde'lar $u an %95 kazanma oranı ile oynuyorlardı.Zaten $u durumda bir çok yerde %80 Horde kazanıyor BG'leri...

Alıntıları Göster
    ya kardeşim paladini kulanana iyi dir kulanamayana tabiki kötüdür....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.