Şimdi Ara

paladin kullanmis arkadaslari bi soru....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ingilizcesi olanlar veay paladini oynamis arkadaslara soruyorum bunlar nedir ya :(

http://www.lineage2.com/Knowledge/race_human_skill.html?my_class=human_phoenix_knight

Shield Slam ============= A shield attack that interrupts an enemy's physical skill attack and disarms them. Available when one is equipped with a shield.

Vengeance ============== Instantly increases P. Def, M.Def and provokes nearby enemies' desire to attack. Transfers the target's status to oneself. Becomes immobile while skill is in effect. Available while one is being equipped with a shield. Power 3994. Effect 3.

Physical Mirror =============0 A shield power that reflects back buffs/de-buffs one receives from physical skill attacks. Available when one is equipped with a shield.

77 ve 78 lvlarda cikan skiller bunlar lutfen yardim edin ya buyuk ihtimalla shield ile kullaniliyor ama kullanamadim gitti neler neler denedim ya :(

• Pala oynamisligim yok ama cat pat ingilizceyle anladiklarimi anlatayim

Shield Sam=>Dusmanın fiziksel saldirisini onleyip onun silahlarini elinden dusurtuyor(inventory sine yoluor olsa gerek...)

Vengeance=>Gecici olarak Fiziksel vede Zihinsel[artik magical in karsiligi neyse:P] savunmasini arttirir , dusmani saldırmaya yoneltir.[transfer tha status to one self bunu tam olarak bilmiyorum]Skill aktif iken karakter hareket edemez. Kalkan aktifken kullanılabilir

Physical Mirror=> Fiziksel saldirilardan gelen efektleri(yavaslatma vs.) sahibine yoneltir. Kalkan aktif ken kullanılabilir

Ne kadar dogrudur ne kadar yanlıstır bilemem ama insallah isini gorur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.