Şimdi Ara

PANASONIC TX-P50GT30E & PANASONIC TX-P50ST50E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki televizyona bir süredir bakıyorum ve fiyatları aynı gibi hangisini almak daha mantıklı? Bu gün veya yarın almayı düşünüyorum bilgisi olan veya kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Ayrıca 2000-2500 arası 46-50 inç arası plazma tavsiyerinede açığım

• Nerede satista bu modeller? Ben ST50 ariyorum hicbiryerde bulamadim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30e 2011 model diğeri 2012 model. Çok belirgin fark olmadığı söylense de elektrik sarfiyatında iyileştirmeler varmış. Bu günlerde 50st50 alma niyetim var. Evdeki plazmam bu gün itibarı ile kullanılmaz duruma geldi 6 yıllık yoğun çabasından sonra. Bir süredir araştırmadayım. Tüm beklentilerimi karşılayan fiyatı da nispeten uygun sayılır. 3d kullanmayacağım. Bu nedenle 42 st50 de gözüme hoş görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hodoras

30e 2011 model diğeri 2012 model. Çok belirgin fark olmadığı söylense de elektrik sarfiyatında iyileştirmeler varmış. Bu günlerde 50st50 alma niyetim var. Evdeki plazmam bu gün itibarı ile kullanılmaz duruma geldi 6 yıllık yoğun çabasından sonra. Bir süredir araştırmadayım. Tüm beklentilerimi karşılayan fiyatı da nispeten uygun sayılır. 3d kullanmayacağım. Bu nedenle 42 st50 de gözüme hoş görünüyor.

Alır da bize de yorumlarınızı yazarsanız çok iyi olur hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/plazma_tv/854/110012330/panasonic_txp50st50e_fhd_3d_plazma_tv

Bu ürün sadece Teknosa Mağazalarındadır

demişler ayrıca 200 TL de hediye çeki var sanırım.
  • Ürün Sadece teknosa da yok. Panasonic 2012 model ürünü. Almadan teknosada inceleyebilirsiniz. Gözlük fiyatı 120tl. 50e için söylüyorum bunları. Diğer marka plazmalarla arasında teknolojik uçurum var. Araştırınca anlarsınız. Fiyat olarak uygun çünkü 2013 modelleri piyasaya sürecekler yakında. 50 ekran tercih edildiği için çok indirimolmadı ama 42 de ciddi düşüş oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 50" 3d smart plazma televizyonun darty'de 2000 tl ye indiğini gördüm

Bkz şu model;

PANASONIC TX-P50UT50E

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Plazma-Televizyon/PANASONIC/TX-P50UT50E-p-73101-c-10.htm?affil=3F26A2A1219BFD1604EA39D6E8BF5D15

Model hakkında bilgisi olanlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TokerCraft -- 15 Ekim 2012; 10:45:45 >
  • Ut serisinde panel tazeleme hızı düşük. St gibi Viera grubu değil. Elektrik sarfiyatı yüksek. Parlama sorun olabili . Seçim sizin.

• Tazeleme de yanılma payım var.

• Ben ST50 modelini aldım, şimdilik memnunum :)
  • Gerçek anlamda çok iyi bir seçim yapmışsınız. Güle güle kullanın. Ben de biraz evvel plazmanın bozuk kondansatörünü değiştirmeyi başardım. Tam 50st50 de karar kalıp eşimi de ikna etmiştim halbuki. 6 yıldır bozulmayan bu tv yüzünden teknolojik imkanlardan faydalanamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciko1984

Ben ST50 modelini aldım, şimdilik memnunum :)

Merhaba

Bende bu televizyonu almak istiyorum ama parlaklık sorunu var diyorlar. Görüşlerinizi paylaşır mısınız ?
  • Televizyonu babamlara aldım (günde 8 saate yakın tv açık kalır) daha önce sony lcd tv vardı, tek cümleyle özetleyeyim "biz daha önce tv izlemiyormuşuz" dediler. beğenmediğim 2 yönü var televizyonun 1-Altyazı boyutu sabit kalıyor (altyazıyı gömmek lazım o zaman sıkıntı doğal olarak yok ) 2- Dahili wi-fi çok başarılı ancak wireless klavye almak lazım zira sanal klavyede yön tuşlarıyla giriş yapmak işkence. Bunlar dışında 4-4'lük bir tv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReAl sTORM

quote:

Merhaba

Bende bu televizyonu almak istiyorum ama parlaklık sorunu var diyorlar. Görüşlerinizi paylaşır mısınız ?

Parlaklık sorunu, tam gun isigina gelen sekilde bakiyorsa, tum tvlerde izleme kaynbi olur !

Diger turlu, Insanlar magazada ayna gibi bir paneli gorunce parlarmi dusunuyorlar, boyle birsey yok, yaz gunesinde bile gunduz yeterki direkt cama bakmasin keyifle izlersiniz, bununda onlemi zaten panelde var pro1 ve pro2 secengi ile, yansima sorununu kendinize gore ayarlarsiniz !

Yada Cats ozelligini gunduz yada gece keyfinize gore acip kapayabilirsiniz, ortam algilama sensoru sahsi fikrim, kapali olarak kullanilmasinda fayda var !

• quote:

quote:

Merhaba

parlalık sorunu var derken ışık yansımasından mı bahsediyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andy1

quote:

quote:

Merhaba

Parlaklık sorunu, tam gun isigina gelen sekilde bakiyorsa, tum tvlerde izleme kaynbi olur !

Diger turlu, Insanlar magazada ayna gibi bir paneli gorunce parlarmi dusunuyorlar, boyle birsey yok, yaz gunesinde bile gunduz yeterki direkt cama bakmasin keyifle izlersiniz, bununda onlemi zaten panelde var pro1 ve pro2 secengi ile, yansima sorununu kendinize gore ayarlarsiniz !

Yada Cats ozelligini gunduz yada gece keyfinize gore acip kapayabilirsiniz, ortam algilama sensoru sahsi fikrim, kapali olarak kullanilmasinda fayda var !

Yansıma demiyorum. Bazı yerlerde parlaklığı çok az demişler onu merak ettim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.