Şimdi Ara

Pancuyu as kaleci olarak fenere almalilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    hem tecrubesi de var

• Gereksiz topik..
  • Yüzbaşım Arkadaşım Görüşünü dile getirmiş.Hem Topik değil Topic'tir Dikkatinize.Eğer size gereksiz geliyorsa yorum yapmazsınız olur biter.Neden böyle şeyler yazıyorsunuz bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenkaltunkaya

Yüzbaşım Arkadaşım Görüşünü dile getirmiş.Hem Topik değil Topic'tir Dikkatinize.Eğer size gereksiz geliyorsa yorum yapmazsınız olur biter.Neden böyle şeyler yazıyorsunuz bilmiyorum.

Avukatı mısın ?
    Bunla ilgili bir sürü TOPİK var..
  • quote:

Yüzbaşım (Nokta konacak) Arkadaşım Görüşünü (G küçük olacak) dile getirmiş.Hem Topik değil Topic'tir Dikkatinize.Eğer size gereksiz geliyorsa yorum yapmazsınız olur biter.Neden böyle şeyler yazıyorsunuz bilmiyorum.

Ayrıcahttp://forum.donanimhaber.com/m_2625549/mpage_1/key_//tm.htm#2625549 konu başlığı altında yazdığın yazı.
    quote:

Cordoba Topa'mı (Top cins isimdir ilk harf küçük yazılır. Ayrıca mi üst turnak ile ayrılmaz. Ayrı yazılır.) müdahale etmek istedi yoksa Tuncay'a engelmi (mi yine ayrı) olmak istedi?
    Bursa Hakemi (Cins isim ilk harf küçük) Bülent Demirlek'in vermiş olduğu İkinci (küçük harfle başlamalı) Kart (Küçük haaarf) Tuncaya'mı (sadece a harfi üst tırnak ile ayrılır.. –mi soru eki ayrı yazılır) yoksa Cordoba'ya mı Gösterilmeliydi (g küçük olmalı) ?
    8 Dakikalık Uzatma Hakkında (küçük küçük…) ne düşünüyorsunuz?

Yine aynı sayfada

quote:

Dün Akşam (küçük harf) salak reha (bak burada r büyük olmalı) muhtarın (m büyük –ın tırnakla ayrılmalı) Futbol ateşi (Futbol Ateşi olmalı..Bu özel isimdir.) diye bi (bi değil bir) programı vardı.Zaten reha muhtara (Büyük büyük) sinir oluyorum (nokta konacak) o gerizekalı ne anlar maçtan futboldan Toptan (t küçük) ya.
    Bir kaç konuğu vardı aralarında Sinan Engin'de (de ayrı yazılır. Tırnakla ayrılmaz) vardı.Herkes hakemin bu maça verilmesini kınadı ve penaltının yanlış karar olduğunu onayladılar.

BAŞKA BİR ŞEY ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.