Şimdi Ara

pantheon çok op değil mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • main riven jax olaf dariusu alabiliyorum ama panth gelince vurduğumun yarısı boşa gidiyor zaten habire q atıyor e gelene kadar.dodgelayamıyoruz da.bir de sabitliyoe üstüne.tek kombosunda alıyor killi.

• Doran kalkanı basla yıldırım gir. Mızrağını e ile dodgele. E yokken yedigin mızrakların bi kısmını kalkan telafi eder. qwq yıldırım patlat eq uzaklas. DD ve su 800luk can ve cdr veren itemden sonra birsey yapamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihilizm -- 12 Temmuz 2017; 0:53:57 >
  • Olayı o.

Edit:Maini riven olan adam pantheona ölmez bu arada.Azıcık sabrediceksin 6lv da pantheonun sana kullanabileceği bi ultisi bile yokken sende oyundaki en iyi fighter ultilerinden biri olucak.

Rivenın net bir ct'ı yok iyi oynarsan iş yaparsın.Özellikle de laningde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi You Filthy Casual -- 12 Temmuz 2017; 0:54:34 >
  • Pant mükemmel bir şampiyon. oynaması aşırı basit yeni başlayan herkese öneriyorum ama havalı değil diye oynamıyorlar. abi ciddi anlamda mid ve topta adamı bronzdan kurtarıp çelıncıra çıkaracak bir şampiyondur. hatta diaya kadar jung olarak bile oynanabilir.
  • Oyunu bilmeyen adamı çok rahat Dia yapabilecek bir şampiyon o konuda eminim fakat sonrası için bir şey söyleyemem.
  • Q tuşun calisiyorsa senden iyisi yok
  • Earlysi gerçekten çok fazla güçlü. Late gamede düşüyor ve fena hâlde mana sorunu var. Gerçi late'e bırakmıyor o da var. Top lanede tutuşturlu pant 2 lvlda %100 fb. Ordan snowballa bağlayıp taşınıyor oyun. Midde kassadinin Karşısına da alabilirsiniz perişan ediyor. Jungle sevmiyorum ben mana sorunu perişan ediyor
  • Olaf, hani direk Olaf, başka da bi şey gelmez panthın üstesinden . Dürtme menzili daha uzun, can çalma ve de yüksek saldırü ile tam bir duelist, panthın potu yoksa hasarını kesinlikle çıkaramayacağı bir gerçek hasar, 6. Seviyeden sonra ise panth girdiği an basılan ulti ile dönüp kafasına kafasına vurabiliyor .
  • Pant'ın olayı early game. Motor olup kill manyağı yapmadığın sürece ciddi bir problem yaratmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

Olaf, hani direk Olaf, başka da bi şey gelmez panthın üstesinden . Dürtme menzili daha uzun, can çalma ve de yüksek saldırü ile tam bir duelist, panthın potu yoksa hasarını kesinlikle çıkaramayacağı bir gerçek hasar, 6. Seviyeden sonra ise panth girdiği an basılan ulti ile dönüp kafasına kafasına vurabiliyor .

Heyula anahtar kabiliyeti 3.kabiliyet ağacında ki can veren her şey ve doran kalkanı başlayarak jayce ile pantheona karşı çok rahat durabiliyordum earlyde level 3 den sonra ise çok rahat üstünlük kuruyordum.O kabiliyeti ne kadar tercih edersin bilmiyorum fakat bir süre önce sürekli top lanede bu match-upu oynuyordum en sonunda bu şekilde girdiğimde lanede rahat durduğumu fark ettim.Pant üstüme atlayınca e ile uzaklaştırıp kalkanı devreye sokup çok az hasar alıyorsun ve pantın üstüne q ile atlayıp hemen e basıp uzaklaşıncada dönüş hasarını veremiyor.Neden bu kadar uzun yazdım fikrim yok fakat doran kalkanı ile gragasta çok rahat durur pant karşısında.

• op değil de karşısında oynamak eziyet
  • You Filthy Casual kullanıcısına yanıt
    Garen patlıcan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Garen patlıcan mı?

Haşa kendisi bir patlıcan olmamakla birlikte black cleaver sonrası rivenın hasarının yeterli olacağını düşünmekteyim.
  • You Filthy Casual kullanıcısına yanıt
    Daha riven'a lane kaybetmedim. Sanmıyorum rivenın alabileceğini.
  • irelia 6 ya kadar skor vermezse alıyor pantı
  • Quinn i unuttunuz.
  • 5 6 kill verip senden 1 item öne geçmediği sürece pantheonun opluk bi durumu olduğunu düşünmüyorum.
  • bir ara yürüyen ward diyorlardı.
  • herkes 6 ya kadar op demiş ama bence olayı 6 dan sonra başlıyor bir ara mid oynuyordum pant yüzünden mide gidemez halde kaldım kule altı bile ulti atıp kesiyordu.Bizim top oyun boyu topta farm kesti pant bizim topun yarı farmıyla oyunu taşıdı olayı roam bence
  • Garen alın motor edin.

Değerli manasını harcayarak attığı Q lara manasınız Wnizi açıp hasarı engelleyin.
    Asıl hasarı E ile verdiğiniz ve düz vuruş ağırlıklı bir çar olmadığınız için pasifi diğer herolara göre daha az etkili olacak.
    Outfarm bırakmak acayip kolay yukardaki nedenlerle beraber.
    6 ya kadar kesemediyse 6 dan sonra hiç kesemez zaten.

En büyük sıkıntı Roam kapasitesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.