Şimdi Ara

Para ile rezil olmak = TELESERVİCE / TELPA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Para ile rezil olmak = TELESERVİCE / TELPA" adlı konunun silinme sebebi nedir?

+ DH Yönetimi sizlerin f/p kralı ilan ettiğiniz Discovery cihazının General Mobile ile Telpa markasının birleşmesimidir ?
    + Telpa Markasının yaptığı icraattan rahatsız olup size şikayet etmesimidir ?
    + Kimse ürünü inceleyemezken sinir ürünü ilk olarak incelemenizi sağladıkları için mi silindi başlık yoksa siz daha sonra ki ürünleri inceleyebilmek için mi sildiniz başlığı?
    + DH ile Telpa'nın arasında bir bağ olmasımıdır başlığın silinme sebebi ?
    + İlgili firmanın derdi neden sizleri geriyor dh yönetimi ? ilgili firma neden sikayetvar üzerinde ki şikayetleri/görüşleri silemiyor ?
    + İlgili firma benim hakkımı yediği için açıyorum bu başlığı ben kimse aynı hataya düşmesin diye videolarınızda bahsettiğiniz kullanıcı için en iyi değerlendirmeye çalışyoruz lafı yoksa çıkar noktasında değişiyor mu sevgili dh yönetimi ne kadara kaldırdınız benim düşünce mi diye sorarlar adama sevgili dh yönetimi!
    + Ülkemde neresi doğru siz sözde türkiyenin en büyük donanım forumu bile benim görüşlerimden rahatsız olup kaldırıyorsanız insanlara masal anlatmayın diyin ki bu forumda telpa yı şikayet edemezsiniz ortak çıkarlarımız olan firmalara şikayet edemezsiniz bu firmaların hakkında konuşamazsınız deyin insanlarda burada sinir olmasınlar bari gitsinler farklı platformlarda anlatsınlar dertlerini.

• Cep Telefonları ve Aksesuarları Bölümü Kuralları

Madde7: Forum içinde üyelerin firmalar ile yaşadıkları sorunlarla ilgili konular açmaları yasak. Çünkü firmaların bu konulardan olaylardan haberi olmayabiliyor. Üyenin anlattıklarının tam olarak doğru olduğunu hiçbir zaman kestiremeyiz. Bu gibi sorunları olan varsa şikayetvar vb. sitelerde hakkını arayabilirl, Firmalar orada kişilere cevap verebiliyor çünkü. Bu nedenle firmalarla ilgili sorunları içeren konular silinir firma isimleri verilmeden şikayetinizi ekleyebilir öneri yorum bilgi alabilirsiniz.
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Madde 7'nin diğer türlü açıklaması ise şöyle olmalı: Forum içerisinde üyelerin firmalar ile yaşadıklarını sorunu dile getirdiklerinde ilgili firmaların konuya verebilecekleri cevapları olmadıkları için karizmaları ve insanların kafasında soru işareti bırakabileceği için konu açmak yasaktır. İlgili konular ile ilgili Kullanıcılarımız gerektiğinde Belgeleri ortaya dökebilirler firmalar ise bu duruma çok sinirlenirler ve elleri kolları bağlanır çünkü genelde Üyelerimizin dedikleri doğru çıkar. İlgili konularda firma ismi verilmeden şikayet eleştiri yapılabilir çünkü isim verilirse firmaların olmayan karizmalarıda çizilir.

Konunun doğrulunu sizlere her türlü belgeyi tarayıcıdan okutup kanıtlayabilirdim, ilgili konu ile ilgili firmanın yada firmalardan yeterli derecede ilgi ve alakayı görmediğim param ile rezil olduğum için böyle bi yola gittim sizlerin çok düşündüğü üyelerinizi daha erken uyarabilmek için. Ayrıca konu Cep telefonu ve aksesuarları Bölümünde değil Diğer Konular bölümünde idi.

• Merhaba,

Konunuzun silinmesinin sebebi forum sözleşmesinin 16. maddesidir.

16) Sitemizde firmalar ile ilgili yaşadığınız sorunlar, problemler hiç bir nedenle forum sayfalarında dile getirilemez. Sitemiz bu tür şikayetlerin bulunacağı, hakkın aranacağı bir kurum değildir. Lütfen ilgili kurumlara başvurunuz. Bu tür mesajlar silinebilir, kitlenebilir uyarıyı göz ardı eden üye uzaklaştırılabilir.

http://forum.donanimhaber.com/registration.asp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.