Şimdi Ara

para kasma ile ilqili bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya ben akarada baslıycam we karar werdım premıum harıc oyuna para vermıycem nerde para kasabılırım

paramundayken bı qun adamın tekı ben 1 saatte mastodon falan onlardan 35m yaptım falan demıstı sızce doqru mudur

nerde para kasabılırım

cevaplarınızı beklıyorum...

• yapılmaz yalan yarımsaatte maksimum 5m yaptım ben
  • akara girakon gibi yeni serverlarda agzinla kus tutsan yine glypodont da para kasamazsin, full cinli mage koxper var bu slotlarda.

senin icin tek cikis yolu 41 lvl char kasip cleaver, destroyer veya viper staff gorevi. onu dahi folktaki lard orclarda yaptirmazlar cinliler, lufer/elmorad da yapacaksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpc -- 29 Ocak 2008; 0:42:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mpc

akara girakon gibi yeni serverlarda agzinla kus tutsan yine glypodont da para kasamazsin, full cinli mage koxper var bu slotlarda.

senin icin tek cikis yolu 41 lvl char kasip cleaver, destroyer veya viper staff gorevi. onu dahi folktaki lard orclarda yaptirmazlar cinliler, lufer/elmorad da yapacaksin.

o kadar umutsuz mu ya bu cınlılerın olayı

adamlar jpko da oynamıyor qelıyolar usko ya

neyse cevaplar ıcın tesekkurler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pessimistic.man

quote:

akara girakon gibi yeni serverlarda agzinla kus tutsan yine glypodont da para kasamazsin, full cinli mage koxper var bu slotlarda.

japon degil bunlar cinli cekirge surusu, japonlar hic yoktan caliskan saygili ve onurlu insanlar. cinliler myko yu bitirdiler cnko (cin serveri) yu bitirdiler simdi sira uskoda.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pessimistic.man

quote:

japon degil bunlar cinli cekirge surusu, japonlar hic yoktan caliskan saygili ve onurlu insanlar. cinliler myko yu bitirdiler cnko (cin serveri) yu bitirdiler simdi sira uskoda.

harbıden ya adamlar dunya pıyasasınıda batırdılar sımdı sıra oyunlarda jpko dememdekı amac japonlarla cınlıler aynı qıbı o yuzden :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.