Şimdi Ara

paradan çok daha değerli.düşünce okuma.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir filmin konusu böyleydi.bilen vardır.çok şaşırmıştım ilk.ama sonra öğrendim ki gerçekte böyle insanlar var.yani telepati,ruhsal şifa,düşünce okuma,geleceği ,geçmişi,ve uzakta olan bir şeyi algılama,eşya hareket ettirme,metal bükmeler,kendi kendine yanmalar,ruhsal ameliyatlar,ruhsal irtibatlar,bioenerji,astral seyahatler yapan insanlar tarihte hep olmuş.mesela ruhunu çıkartıp yan odaya geçen sonra tekrar ruhuna dönen insanlar da var.bunlar gerçek.
    neyse gelelim konumuza.düşünce okuma.yolda giderken hiç tanımadığınız insanların düşüncelerini okuma nasıl bir şeydir.bence her yönden süper.bunu yapan insan aynı zamanda dünyanın en zengin insanı da olabilir iyi kullanırsa bu özelliğini.daha bir çok şey de olabilir.sizce nasıl bir şeydir bu düşünce okuma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toliveistodie140 -- 29 Aralık 2005 18:02:49 >

• herkezin senin hakkında ne düşündüğünü bilmek okadarda iyi bişey değildir heralde öyle yaşanmaz bea

• evt düşünce okuma dediğin mel gibson'un bi filmindeydi ismi yanılmıyosan "kadınlar ne ister"di

bu arada telekineti benim de inandığım ve olabilecek bişi ama düşünce okuma diye bişi olamaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.