Şimdi Ara

PARALEL İTHALAT BUZDOLABI VAR MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tv işin hallettik, şimdide budolabı alacagım acaba bu beyaz eşya konusundada Türkiyede paralel ithalat yapan var mı.

• marka olarak düşünüyorsan bunu anlamak açıklamanın dışında pek kolay değil araştırman lazım.

dolap alacaksan simens gurubu profilodan al derim bosh siemens aynı gurup bunun yanında profilo ürünler bire bir dir (aksesuar değişikliği) hariç vede fiyat açısından ucuzdur..
  • Forumda en çok alınmasın diye uyarılan buzdolapları siemens-bosch, siz bana onları alın diyorsunuz,

ben ne diyorum paralel ithalat buzdolabı, ee o dedikleriniz varmı alakası yok hemde kötü ürünler, samsung alacagım onun için ucuz olanını arıyorum eğer paralel varsa dahada ucuzdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burçin1717

Forumda en çok alınmasın diye uyarılan buzdolapları siemens-bosch, siz bana onları alın diyorsunuz,

ben ne diyorum paralel ithalat buzdolabı, ee o dedikleriniz varmı alakası yok hemde kötü ürünler, samsung alacagım onun için ucuz olanını arıyorum eğer paralel varsa dahada ucuzdur.

yukarıda zaten araştırın dedim

alman içinde öneride bulundum ister al ister alma.

kötü ürünmüş.
  • dogubankda sirkecide çok var paralel ithalatçı.. oralara bakarsan halledersin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.