Şimdi Ara

Parça Alışverişi, Yorum ve Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta belirttiğim gibi bu konuda parça alışverişi yapacak insanları bilgilendirici yorumlar bulunsun istiyorum. Daha önce çeşitli aramalar yaptım ve bahsettiğim konu değişik başlıkların altında çeşitli yorumlar halinde parça parça isteyenine sunulmuş fakat tek başlık altında olması iyi olacaktır. Böyle genel bir başlık varsa konu direkt olarak silinebilir, ben aradım ve bulamadım. Benim hatam olabilir affola.

Neyse sadede gelirsek yetkili servisler garantili iş yapıyor (bence haklarıdır) ve pahalılar. Sanayilerde usta bulmak sıkıntılı en önemlisi sanayiye düşünce parça bulmak sıkıntılı zannımca. Büyük şehirlerde değil belki fakat, küçük şehirlerde (Bodrum'da yaşıyorum) gerçekte sıkıntılı. Ben son ağır bakımda aracım için parça aldığım satıcıları yazacağım ihtiyacı olana tavsiye niteliğinde olur umarım. Saygılar, sevgiler.

Yağ Çarşısı bilen biliyor artık ama yazayım yinede. N11 üzerinden satın aldım.

renaultparcam n11 - Filtre setini çok uygun fiyata orijinal olarak aldım. Kargo süresi ve paketlemesi iyiydi.

renpazrenault n11 - Amortisör rulman ıvır zıvır parçalar aldım gerçekten hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sadece amortisörlerin paketlemesi kötüydü.

nadirticaret n11 - Arka disk takımı aldım cumartesi günüydü ve aynı gün kargoladılar. Pazartesi elime ulaştı ürünler.

Aloparca.com - Direkt sitelerinden alışveriş yaptım iletişimleri olsun ürün çeşitliliği ve stoğu olsun gerçekten çok iyi hizmet veriyolarlar. Hatta 500 liralık işlemimi iptal edip karta iadesini geçtiler hiç bir sorun yaşamadım. Parça teklifi veriyorlar listeyi gönderiyorsunuz ve liste karşınızda.

Parcafilosu - Tek kötü tecrübe yaşadığım kurum galiba. İletişim ve çözüm üretme konusunda gerçekten başarısızlar. Belki de bana denk gelmiştir bilemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.