Şimdi Ara

Parçalanmış ağ operasyonu kar etmek (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu operasyon değil,etkinlik denebilir. Böyle operasyon olmaz operasyon wildfire ve hydra gibi olur. Bu sacma sapan bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyler kasa neden düştü ? bilen varm ı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner6752 -- 16 Mart 2020; 18:16:58 >
  • soner6752 kullanıcısına yanıt
    soner hem milleti yanlis yonlendiriyosun hemde kasa neden dustu diye soruosun valvenin sitesinde senin beliritigin gibi bi aciklama yok umarim bol bol stok yapmissindir 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hipermania73 kullanıcısına yanıt
    yaptım yaptımda hydra kasaı aklıma geldikce umutlanıyorum, o 50 kurusa kadar düşmüştü zamnında
  • Parçalanmış Ağ Operasyonu'nun son haftalarına geldik. Oyuncuların, görevleri oynamak, ilerleme kazanmak ve operasyon ödüllerini almak için 30 Mart'a kadar zamanı var.

kaynak; steam cs go haberlerinde bakın son 1 hafta kaldı
  • haahahahaahah Soner güldürdün beni. Önce fake attın millete depolattın itemleri, şimdi gerçek haberi paylaşıyorsun :)
  • ajan ava 400 tl görünüyor steam de. satışa koyduğum item görünmüyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetqzl01

ajan ava 400 tl görünüyor steam de. satışa koyduğum item görünmüyor ama.
    Aynen 400 TL'ye çıktı fiyatı hemen. Acaba daha böyle ne kadar artar. Daha gelmeyecekse muhtemelen 1K ya doğru gider gibi.
  • Bence bir sorun var fiyat geri düşücek. Pazara satışa koyduğum görünmüyor. 230 TL'den koydum alan olmadı satışta görünmedi. 16 tane var elimde. 1k olursa dellenirim deme öyle 😁

• quote:

Bence bir sorun var fiyat geri düşücek. Pazara satışa koyduğum görünmüyor. 230 TL'den koydum alan olmadı satışta görünmedi. 16 tane var elimde. 1k olursa dellenirim deme öyle 😁
    Gidebilme ihtimali var gibi bu tabloya bakarak 1 saat içinde 120 TL den 409 TL oldu
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum var şuan anlam veremedim henüz 😁

Ben 230 TL koyuyorum görünmüyor hocam. Önceden listeleyen kişiler olabilir ve çok şanslılar şuan 😁

• quote:

Ben 230 TL koyuyorum görünmüyor hocam. Önceden listeleyen kişiler olabilir ve çok şanslılar şuan 😁
    Valla hocam dediğiniz gibi fiyatlarda bir sıkıntı olabilir. Bu kadar yükselmesi normal değil gibi sanki.
    Aynen böyle giderse satıp bıçağa çevireyim diyorum
  • Satılmıyor böyle gider 1k olursa ben araba alırım 😁

• Steam çöktü ya da önceden listelenenler satılıyor. Millet artışı görünce alıyor tek tek pahalıdan satamazsak üzülücez :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.