Şimdi Ara

Parçalanmış ağ operasyonu kar etmek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım kasadaki silah fiyatları falanda artmaya Başlamış bi haftadır. Hydra gibi olmasın diye normal kasa drobuna eklerse valve tam sövmelik olur hiç güvenilmiyor valla 1 ay işide saçmalık 16 hafta oldu yetmedi aldıkları para

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ajanlar operasyon bitince gelmeyecekse ajanların fiyati artar fakat sanmiyorum kasa vs getirirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler sevindirici haber, herkes Parçalanmış Ağ Kasalara yüklensin :D btc gibi artıcak ben su an 100 tane aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner6752 -- 8 Mart 2020; 16:2:41 >
  • soner6752 kullanıcısına yanıt
    Detay paylaşır mısın haber tam olarak nedir ?

• Ahmetqzl01 kullanıcısına yanıt
    valve kendi sitesinde paylasım yaptı , bilet süresi bittiğinde tüm bilet etkinlikleride kalkıcak diye, eskiden oldugu gibi , valvenin kendi sitesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: soner6752

valve kendi sitesinde paylasım yaptı , bilet süresi bittiğinde tüm bilet etkinlikleride kalkıcak diye, eskiden oldugu gibi , valvenin kendi sitesinde
    Ajanlar sonradan yok yani biraz depolamıştım işe yarar umarım :)

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Şu kadın ajan ben alacağım diye mi düşmüyor :D
    link atabilirmisin

goremedim ben bahsettigin aciklamayi

• quote:

Orijinalden alıntı: hipermania73

goremedim ben bahsettigin aciklamayi
    Fake mi yedik acaba

• sonerin verdigi bilgi hic bi sitede yok yada ben goremedim officale baktim

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    hatta diyorlarki reddite bidaki operasyonda bu itemlerin droplarin aynisi gelicek

• quote:

Orijinalden alıntı: hipermania73

hatta diyorlarki reddite bidaki operasyonda bu itemlerin droplarin aynisi gelicek
    Op çıkana kadar baya bi süre geçer 3 ay bekletip satmak lazım o zamanda. Adam akıllı açıklama yapmamalarının nedeni ne acaba.

• tam emin degilim bidaki operasyon suresi ne olur ama cok fazlada stok cok tehlikeli olabilir bu operasyon icin ben cunku hic bi yerde gormedim hatta battle pass gibi operasyona giris kartlari satilmaya devam edicek die okudum redditte

• hipermania73 kullanıcısına yanıt
    Bilet satışı steam içinden devam edecek demek istedikleri odur bence. Birde diğer operasyondan aynı itemler düşecek demişsiniz büyük ihtimal bu koleksiyonlardan düşeceğini dile getirmişler bu doğrudur yeni koleksiyon gelmez bunlar uzun süre operasyonlar ile düşecektir. Yeni operasyon çabuk gelmiyor bu operasyon 2 yıl aradan sonra geldi yine de belli olmaz ama en erken 6 ay gelir.
  • Ajan fiyatları 3-5 lira artamaya başlamış bu gün, 25 ajan stokladım. :P 40da kasa var kasalar 20 lira seviyesine çıkarsa müthiş olur

Parçalanmış ağ operasyonu kar etmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetqzl01

Bilet satışı steam içinden devam edecek demek istedikleri odur bence. Birde diğer operasyondan aynı itemler düşecek demişsiniz büyük ihtimal bu koleksiyonlardan düşeceğini dile getirmişler bu doğrudur yeni koleksiyon gelmez bunlar uzun süre operasyonlar ile düşecektir. Yeni operasyon çabuk gelmiyor bu operasyon 2 yıl aradan sonra geldi yine de belli olmaz ama en erken 6 ay gelir.
    operasyon şekli böyle olacaksa bitince hemen bile gelebilir onlarda biliyor çünkü oyunu hareketlendirdiğini
  • Hemen gelmesi beni baya şaşırtır. Bu operasyon gelsin diye kaç kere konu açıldı 2 yılı geçti öyle geldi. Ben arada zaman olacağını düşünüyorum. Yine de valve bu belli olmaz işleri 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetqzl01

Hemen gelmesi beni baya şaşırtır. Bu operasyon gelsin diye kaç kere konu açıldı 2 yılı geçti öyle geldi. Ben arada zaman olacağını düşünüyorum. Yine de valve bu belli olmaz işleri 🙂
    konu açılmasını geç oyun bitti o sırada millet başka oyunlara kaydı, üstüne üstlük en çok sevilen map leri havuzdan çıkarttılar çok geç eklediler falan filan, hala oyunda cobble yok sanki bana yeni oyun üretiyorlar alt tarafı map i düzenleyip oyuna yeniden enjekte edeceksin.

şuan ki operasyon önceki operasyonlardan farklı daha çok pubg sezon tarzında olduğu için hemen çabuk gelebilir diye düşünüyorum ama dediğimiz gibi belli de olmaz bakalım görecez :D
  • Aynen bakalım neler olacak. Csden şansım yaver gitmiyor bu aralar 🙂 Kadın ajan alıp stoklayacaktm fiyatı düşmedi ben alacam ya yerinde sayıyor. Canals koleksiyonundaki pompalidan aldım 2 tane 1400 çıkmıştı o 1k düştü. Çünkü bende var 🙂

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.