Şimdi Ara

parento 55 lvl glad. alınacaktır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AP İTEMLİ parentoda 55 lvl asmodian (full ap set veya takı lvl 50 veya 55 setli )= GLAD alınacaktır.
    ilgilenenler özel mesaj gönderirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marlboromax -- 31 Ocak 2011; 15:38:25 >

• upss
  • uppss bupss
  • +++
  • +++
  • upsss
  • Ben hazır char aldığımda demediğini bırakmamıştın... Perento da glad arıyorsun güzell . Ben Glad alacağım dediğimde cleric almam için başımın etini yemiştin :) Glad bolluğu var neden sende chant yada cleric almıyorsun. Sebebi açık net cleric oynamayı sevmiyorsun. Bende sevmiyorum ama kırmadık arkadaşlarımızı ortam olsun diye aldık. :) Sadece gülüyorum. Aslında bugün tartışma mevzusu olan şeyler bu başlıkla birlikte bilimsel açıklamaya kavuşmuştur. Neyse hayırlı olsun. Temp al istersen Templer ile daha rahat parti bulursun.
  • yawrum bu ID başkasının gelen PM ye bakmak için girmiştim bu konuyu sana açıklamama gerek yok
    zaten bu ID den girmem iyi oldu

hayatımda 1 kez car aldım onunlada oynuyorum kardeşimi başlatıyorum oyuna zaten biliyorsun çar beni bugüne kadar arkadaş olarak görmemişsin zaten açıklama yapmama gerek yok

1. asıl konu oyun değil asıl konu senin beni arkadaş olarak görmemen grup var onun dışındakiler benim arkadaşım demen

2. asalak demek başkalarına yapışıp onunla beslenen demek sende bana bunu dedin işini görüyorsun tanımıyorsun cleric le dedin aslında senin clericle bi faydan olmadı bana

3. ben her dediğimi senin yüzüne dedim böyle sağdan soldan bilimsel açıklama aramana gerek yok
    içindeki neyse yüzüme söyle

ben seni yanlış tanımışım an azından oyun muhabbeti için böyle şahsi hakaretler söylemeni beklemezdim
    bu seninkine iki yüzlülük denir içinde nekadar kin varmış bana karşı

uzatmana gerek yok birdaha beni tanıma selam verme yeter benim için

birdahada bana yazı yazma sağdan soldan kendini üste çıkarmak için sen haklısın korkma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.