Şimdi Ara

Passat 2000 arıza hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Biraz önce arabayı başka yere parketmek üzere çalıştırdık ama araba birden tekledi ve kaputtan duman gelmeye başladı. İşin kötüsü kaput da bir türlü açılmadı, açamadık. Aküsü bitti desem yeni değişti. Malum ev hapsi de geldi, her yer kapalı. O yüzden iyice gerdi beni bu durum. Daha sonrasında da araba çalışmamaya başladı zaten. Bilgisi olan ne yapacağımı hiç bilmiyorum gerçekten :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeynep43 -- 30 Nisan 2020; 23:39:5 >

• Akü bitse de duman gelmez zaten. Yeni çalıştırdım diyorsun duman bence ya marş motorundan yada şarj dinamosundan gelmiştir. Çekiciyle iyi bir ustaya çektirin p. Tesi
  • Benim de aklıma sonra çekici geldi dediğiniz gibi pazartesi halledicem. Şimdi tekrar denedim düzelmiş gibi kaput da açılıyo ama daha güvenemem tabi Oto sanayi yolu göründü . Başta yeni olduğum için panikle ne yapıcağımı bilemedim buraya yazmışım :) teşekkürler
  • Kaskoyu arayın çeksinler servise.
  • Kaskosu yok malesef eski model olduğu için
  • aynı model arabayı kullanırken aynı olay yolda başıma geldi
    arkamdaki araç dumandan önünü göremediği için korna ve selektör yapmıştı
    şansıma bostancı sanayinin önünden geçiyordum hemen gösterdim
    motora 250 tl sıkışmıştı
    enjektör temizliği ile düzelmişti
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun Ne zaman oldu peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeynep43

Geçmiş olsun Ne zaman oldu peki
    5 sene evel
  • Sonuçta düzelmiş sevindim :)
  • Oto çekici ihtiyacınız olduğunda sizlere en uygun çekici hizmetini vermekten mutluluk duyarız. Sitemizi ziyaret edebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.