Şimdi Ara

PASSAT-MONDEO-YENİ LAGUNA-YA DA 2.EL E CLASS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Arkadaşlar eğer ki ikinci el tercih edeceksem bu sadece E Class olacak... Haricinde sıfır araç almaktan başka bir alternatif yok. Bu noktada tercihlerimizde bir takım elemeler yaparak 3 araba arasında kaldık... Passat-Mondeo-Laguna... Paylaşımlar için teşekkür ederim...
  • Passat tsi veya S40 1.6D full tercih edilebilir.
  • gel sana bizim e yi satalım
  • passat 1,4 tsi comfortline veya executive 50-55.000 arası alınır, 10 sene kullanılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: asilx

Her halükarda Laguna III ü bekleki pişman olmayasın

yaw bir defada şu renaultun baskısını üzerinde hissetmeden içinden geçeni söyle mübarek
    gücün yetiyorsa mercedes E gibi yokturdan başka cevabı varmı bu sorunun daha lagunaydı clio3 tü
  • quote:

Orjinalden alıntı: soul-car

quote:

Orjinalden alıntı: asilx

Her halükarda Laguna III ü bekleki pişman olmayasın

yaw bir defada şu renaultun baskısını üzerinde hissetmeden içinden geçeni söyle mübarek
    gücün yetiyorsa mercedes E gibi yokturdan başka cevabı varmı bu sorunun daha lagunaydı clio3 tü

malik dediklerinden hiçbir şey anlamıyorum noktalama işaretleri kullanmanı tavsiye ederim
  • ben malik değilim
    tutturmuşlar malik diye hayret birşey ya
  • Ön görünüm nedeni ve tabiki sınıfı nedeniyle C'nin daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum ama tabiki seçim sizin;
    http://www.sahibinden.com/sadece_26_000_km_garaj_arabasiWQQaXQQ5582665WQQpXQQdisplayitem
  • lastkhan07
    Aynen C nin dış görünümü daha kaliteli daha güzel duruyo bence
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.