Şimdi Ara

Pathos'da İtem takas'ı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam herkeze öncelikle Pathos'da +7 Rogue DD +6 Rogue Chitin Shell Pauldon ve 600m verip
    Elf ring aldım(10 dex 20 posion 30 magıc) Sizce bu Takas nasıl olmuş Arkadaşlar...

ELF RİNG'i iyi fiyatlara satabilirmiyim Yada Kazıkmı yedim GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞKLER..

• Efet bir bilgisi olan varmı acaba Arkadaşlar Görüşlerinizi esirgemeyin lütfen...
  • Sanki biraz kazık yemişsin geçende adam 20gb ye satıodu.
  • Aslında en başta almıyacaktım fakat Elf ring de kalay bulunan bir item değil o yüzden aldım..

Bu arada yorumun için Tşkler BestM..

Pathosta oynayan başka arkadaşlarında Yorumu olursa tam bir fikir sayibi olabilirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExLorD

Selam herkeze öncelikle Pathos'da +7 Rogue DD +6 Rogue Chitin Shell Pauldon ve 600m verip
    Elf ring aldım(10 dex 20 posion 30 magıc) Sizce bu Takas nasıl olmuş Arkadaşlar...

ELF RİNG'i iyi fiyatlara satabilirmiyim Yada Kazıkmı yedim GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞKLER..

Shel +7 olsaydı ii olurdu ama ii bi takas
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Kobe:::

quote:

Orjinalden alıntı: ExLorD

Selam herkeze öncelikle Pathos'da +7 Rogue DD +6 Rogue Chitin Shell Pauldon ve 600m verip

Shel +7 olsaydı ii olurdu ama ii bi takas

Yorumun içni Tşk ederim :::Kobe:::

Fakat Elf ring i alan benim Burada herhalde kafan karıştıı ...

Sizce nasıl bir takas olmuş ve Elf Ring i satıp neler alabilirim.. Pathos ta oynayan arkadaşlardan Yorum bkeliyorum...

• Kekuri +1 gibi pek fazla birşeyi yok ondan.Ne bileyim işine yaradıysa iyidir yaramazsa kazıgı yemişsindir.Ticari bakımdan ise biraz kötü olmuş sanki :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: sLavetothedaRk

Kekuri +1 gibi pek fazla birşeyi yok ondan.Ne bileyim işine yaradıysa iyidir yaramazsa kazıgı yemişsindir.Ticari bakımdan ise biraz kötü olmuş sanki :(

Bende zaten Ticari yönden Aldım bu itemi Demekki zarar ettik gerçi ben Rogue'um ama Görev itemi daha bi güzel sanki O yüzden böyle düşüüyorum

YOrumun için tşk ederim sLavetothedaRk...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.