Şimdi Ara

Paypal harici yurtdışı ödeme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir problemim var sizlere danışmak istedim. Yurtdışında ahşap işlerle ilgili(oyuncak) ücretli plan satan bir firma var. Fakat paypal üzerinden ödeme kabul ediyor . Malum paypal türkiyede yok artık. Nasıl bir yöntemle bu planı satılık n alabilirim. Mesela 7 dolarlık bir plan bana kaça malolur . Şimdiden teşekkürler.

• Yurtdışında tanıdığın biri varsa bence rica edebilirsin. Yoksa Türkiye’den PayPal ile alım ya da gönderim yapamıyorsunuz.
  • transferwise ile yollamayı teklif edebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

transferwise ile yollamayı teklif edebilirsin
    aktarım yönünde demeye geldim. 1:1 oran güncel kur üzerinden piyasa ortası fiyatlar eur=>tl gibi dönüşümlerde kesinti ücreti %1'den az. ancak türkiye'den usd hesap ayrıntılarını desteklemiyorlar. yani usd iban'ı alamıyorsunuz. sadece eur ve gbp hesap ayrıntıları sağlıyorlar. eur hesabınıza eur, gbp hesabınıza gbp alırsınız. öte yandan birisi sizin eur hesabınıza dolar gönderirse geri döner, Türkiye'de TW hesabınıza dolar alamıyorsunuz.
  • Anladım arkadaşlar en basit yöntem yurtdışından birisi galiba. Zaten planlar mail hesabına geliyor ancak yurtdışında yaşayan bir tanıdığımda yok bakalım hayırlısı
  • Bitcoin ile .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.