Şimdi Ara

pbp microcode studio da 12f675 hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    microcode studio kullanıyorum ve 12f675 te basit bir program yazmam gerek fakat bir türlü derleyemedim bu şekilde bi sorunla karşılaşan var mı aceba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cundali11 -- 7 Haziran 2011; 19:48:21 >

• Aldığınız hatayı tam olarak söylemeniz daha çabuk çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır.
  • Hata nedir acaba bu şekilde yardımcı olamayız
  •  pbp microcode studio da 12f675 hatası

ekran boşken bile derlemeye bastıgımda bu karşıma çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cundali11 -- 16 Temmuz 2009; 18:43:34 >
  • Derleyiciyi C:\PBP klasörüne kurmayı deneyin.
  • ordaydı :D
    ben pbp244 kullanıyordum belki bi faydası olur diye onu silip 247 denedim yani C:/pbp247 olarak ama bi fayda etmedi başka bir sorun var yabancı dilimde oldukça kötü işin içinden çıkamadım
  • ilk satırın sonunda unknown processor (12f675) diyor yani.bilinmeyen işlemci demek.ikinci satırki hatadada cannot open file ........ 675.INC yardım dosyası bulunamadı ve açılamadı yazıyor. Bu 675.Inc dosyayında picin bilgileri var bunun olması lazım.üçüncü satırdada işlemci tanımlı deildiyor.bundan sonrakilerdede işte pic falan şeçmedin bu komutları hangi pice göre yazıyım die uyarı veriyordur.yani sorunun şu pbp microcode studio 12f675 tanımlı değil yada 12f675.ınc dosyası yok onu bul ve .inc dosyalarının olduğu yere koy.düzelir .yazdığın programıda C ye kaydet adres çok uzun ondanda kaynaklanabilir
  • ilgilenen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim sorunu micro code studio ile çözemedim. Mcs sorununu ileri bi tarihe aktarıp Code designer lite ile şimdilik idare ediyorum.
  • sizin c:\pbp içinde işlemcinin dosyası yok ben yazıyorum dosyaları hex dosyasına dönüştürebiliyorum 2,46 var bende gayet normal

hatalarda sizin işlencinin dosyaları yok silmiş olabilirsiniz

bu arada sen orhan gencebay hayranı olupta geçen sene askere giden cnc ile uğraşan arkadaşmısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.