Şimdi Ara

PC tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar yeni bi pc alacağım parçaları toplayacak zamanım yok pc hazır olmak zorumada bühçem 1500 tl
    önerisi olan varmı

İşlemci

Intel Core i5

İşlemci Hızı

3.3 GHz

Hafıza (RAM) Kapasitesi

6 GB
    Hafıza (RAM) Tipi

DDR3
    Sabit Disk
    1 TB
    Ekran Kartı Hafızası
    1 GB
    Ekran Kartı Markası
    AMD
    HD6790
    bu pc'nin fiyatı 1582TL vatan computer da iyi düşünüyorum ama bir sorum dedim
    18.5" LED MONITOR FİYATA DAHİL
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• toplamak çokda uzun sürmez ki. dilediğiniz parçaları alırısnız monta ederler 1 gün içinde halledilcek bişey alması karar verdikten sonra. karar için diyorsanızda bu pc ne için olucak oyun içinse o ekran kartının ömrü yok açıkcası pek. diğer konularda daha tecrübeli arkadaşlar yardım edeceklerdir
  • Aleykum selam , ayrintili marka ve model yazarsaniz daha iyi olur
  • http://www.vatanbilgisayar.com/masaustu-bilgisayar/casper-cdvti2500a-intel-core-i5-2500-330ghz-6gb-ddr3ram-1tbhdd-1gb-ati-hd6790-win7-home-prem/productdetails.aspx?I_ID=56566#allImages
    @Oguzhan2250
    kardeş 1 günlükü iş diyorsunda anakart dvd si hardisk ram güç kaynağı kasaymış derken fazla bilgi sahibide değilim
  • Hazır Kasaya Vereceğiniz Para Tamamen Çöp Olur Hocam

Zaten Kasa Toplamanda Öyle Bir Zamanını Almaz Zaten Sana Toparlayıp Gönderecekler
  • Hazır PC bu devirde alınmaz.

Bugün 4000TL ye satılan hazır PC 2500TL ye toplanabiliyor.
  • hazır pc ye vereceğiniz parayla iyi bir sistem toplar artan parayla da çok güzel çevre bileşenleri alabilirsiniz oyun kolları ses sitemi vs vs
  • Hazir sistem alma. Burdaki arkadaslar sana yardimci olur sen butceyi ve ne icin sistem topladigini belirt yeter.
  • hazır sistem olmasına rağmen ben sistemi fiyat/performans olarak beğendim genellikle hazır sistemin en düşük parçası ekranı kartı olur ama casper bu sefer kendini aşmış ve 6790 koymuş 18.5 monitorle oldukça yeterli bi ekran kartıdır piyasadaki hiç bir oyunla sıkıntı yaşamazsın battlefield3 oyun hediyesi olması orjinal yazılım win 7 ve monitör fiyata dahil olması gerçekten çok iyi casper şaşırttı beni açıkçası bence alınabilir bi bilgisayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferizm

hazır sistem olmasına rağmen ben sistemi fiyat/performans olarak beğendim genellikle hazır sistemin en düşük parçası ekranı kartı olur ama casper bu sefer kendini aşmış ve 6790 koymuş 18.5 monitorle oldukça yeterli bi ekran kartıdır piyasadaki hiç bir oyunla sıkıntı yaşamazsın battlefield3 oyun hediyesi olması orjinal yazılım win 7 ve monitör fiyata dahil olması gerçekten çok iyi casper şaşırttı beni açıkçası bence alınabilir bi bilgisayar

bence de alınabilecek bilgisayar 1500 tl'ye orjinal bf3'le beraber
    1500 tl'ye toplamaya kalksan ekran kartı 6850 olur çok farketmez toplama almanın faydası ileriye dönük olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.