Şimdi Ara

Peanut Butter fıstık ezmesi skippy jif sevenler bilenler buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fıstık ezmesi namı diğer peanut butter
    Yurtdışına giden orda kalan birçok arkadaşımızın olduğu forumda peanut butterı bilen seven arkadaşlar varmıdır bilmek isterim. crunchy si creamy olanı vardır skippy ve jif bilinen büyük markalar. Günün her saatinde yenebilen bir ürünü türkiyede neden bulamıyoruz bulsak bile astronomik fiyatlara ancak. Türkiyemin güzel insanları ne kadar biliyor ve arıyor onu öğrenmek istiyorum. Yoksa bu tada çokmu uzağız yoksa arayış içindemiyiz. Uygun fiyatlı olsa soframıza alırmıyız yoksa hiç olmasa da aramazmıyız.

bazı yerli ürünler var fakat orjinalinden çok uzaklar

Kısaca benim gibi fıstık ezmesi arayışında olan varmıdır.
     Peanut Butter fıstık ezmesi skippy jif sevenler bilenler buraya Peanut Butter fıstık ezmesi skippy jif sevenler bilenler buraya Peanut Butter fıstık ezmesi skippy jif sevenler bilenler buraya Peanut Butter fıstık ezmesi skippy jif sevenler bilenler buraya

• A101 de ki gold peanut butter isimli ürüm güzel bence.Hem fiyatı uygun hemde içinde whey protein tozu olduğu için tam bir sporcu gıdası.Ama fazla yememek lazım fazla yağlı.Malum bir kaşık alınca insanın durası gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JesseBitchman

A101 de ki gold peanut butter isimli ürüm güzel bence.Hem fiyatı uygun hemde içinde whey protein tozu olduğu için tam bir sporcu gıdası.Ama fazla yememek lazım fazla yağlı.Malum bir kaşık alınca insanın durası gelmiyor.

a 101i beğendiysen orjinal haline bayılırsınız
  • *yer fıstığı ezmesi

sporcu olduğumdan dolayı yiyorum ama olmasa çok da arayacağım bir tat değil.
  • bende spor yaptığımdan yiyorum bayağıda sevdiğim birşey goldun ki şeker dolu calveninkide fazla pahalı o yüzden kendim yapıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.