Şimdi Ara

PES 2012 (PC DEMO ÇIKTI) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anLcbN

Demo versiyonu olduğu için yapay zeka bu durumda olsa gerek

• ya bu pes 12 aYNI pes11 gibi grafiklere sahip acaba fifa 12 yimi alsam pes 12 yerine ya?
  • Fifa 12 al...
  • copycat ben baya beğendim oyunu çok sürüklüyor normalde oyun olarak evet fifa daha iyi ama ben futbol oynamam çok fakat bu oyun çok sardı böyle bırakılmıyor yahu cod gibi
  • Ya dün arkadaş video göndermişti Pes 2012 Goalkeeperlerle ilgili top sürekli kaleciye çarpıp gol oluyordu bulamadım gitti ya :D

Edit: Yukarda vermişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Royer -- 23 Ağustos 2011; 15:17:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

copycat ben baya beğendim oyunu çok sürüklüyor normalde oyun olarak evet fifa daha iyi ama ben futbol oynamam çok fakat bu oyun çok sardı böyle bırakılmıyor yahu cod gibi

codu sokacan araya illa
  • Oyunu dün akşam denedim. Oyunun hızlanması iyi olmuş ama şut sistemi geçen seneye göre düzelmesine rağmen topa vuruş hızları çok düşmüş. Yarıdan fazla bassanız bile sanki plase vurmuş gibi gidiyor top. Takım ilerde çoğalamıyor. Ofansif bir taktikle orta sahanın ilersinde 4-5 pas yapmama rağmen ileriye destek veren oyuncu olmuyor. Kaleciler gene vasat ötesi ve buglarla dolu. Fazla hızlı olmayan bir şutta kaleci topu göğsünde kurtarayım derken top göğsünün içinden geçti ve geri dönüp yatarak anca kurtarabildi. Umarım bu hataları tam sürümde düzeltirler yoksa geçen seneki gibi 3-5 oynamadan sonra oyunu kenara atarız...
  • siz oyun hızlanmış demişsiniz? oyun pes 2010 a benziyorsa yandık..motor gibi giden oyuncular.. messi ile 11 kişiyi çalıma dizme
  • quote:

copycat ben baya beğendim oyunu çok sürüklüyor normalde oyun olarak evet fifa daha iyi ama ben futbol oynamam çok fakat bu oyun çok sardı böyle bırakılmıyor yahu cod gibi

FİFA ezer geçer pesi
  • PES 6'nın üstüne oyun çıkaramadı KONAMI, bu gidişle hiçte çıkaramayacak. Halen PC'de Shollym Patch 2012 ile PES 6 oynuyorum, PES'ten umudu kesenlere de tavsiye ediyorum
  • bugün geliyor demo
  • Kaleci videosunu açtıktan sonra oyun kendi kendine hata verip silindi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Copy Cat

quote:

codu sokacan araya illa

cod'un yeri ayrıdır

• demolara bakarak oyunda grafik ve özellikle eksik olan esneklik(fifada olduğu gibi) düzelmeyeceğini sanıyordum tam olarak düzelmemiş tabi ama büyük aşama kaydetmişler, şutlarda daha iyi olmuş o kadar uçmuyor.. pes 2011le aynı oyunu bekliyordum demolardan sizde bekliyorsanız o oyun bu değil gelişme var ama dahada olabilirdi..
  • Tartışma bıtmıstır bence tmm pes guzel olmus ama pes 2011 den daha guzel olmus hala fıfa ya yetısebılmıs deıl zaten konamı nın basındakı adamda solemıs ve ıtıraf etmıs buyrun :

"FIFA 12, PES 2012'den daha gerçekçi görünüyor." - Shingo Seabass
    kanyak :http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PES_Yapimcisi_FIFA_12_Daha_Gercekci-18977.htm

daha tartısmaya gerek varmı arkadaslar
    burdada fifa 12 ye aıt yenı cıkan oyunıcı mac vıdeosu var oynayan yapımcılar pek kasmıorlar ama genede aradakı fark barız bellı

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_12den_50_Dakikalik_Oynanis_Videosu-18959.htm

The And...

• quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

The And...

The End ... Olmasın o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

siz oyun hızlanmış demişsiniz? oyun pes 2010 a benziyorsa yandık..motor gibi giden oyuncular.. messi ile 11 kişiyi çalıma dizme

Aynen neydi o Ronaldoyla bir başlıyordu arkadaş takır takır bişi yapamıyordum.
  • Korkmayın, pes 10 gibi değil, oyun hızı bana ayarında geldi, adam geçmekte çok kolay değil ..

Bu arada Xbox demo ne zaman, bilgisi olan var mı ?
  • PES'in bu sene online özellikleri de kulağa hoş geliyor, online kitlesini ve onlinedan alınan zevki daha da artırabilir bu yıl. Bu da gelecek senelerde FIFA'ya yaklaşabilmesi için önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasasmadili

Korkmayın, pes 10 gibi değil, oyun hızı bana ayarında geldi, adam geçmekte çok kolay değil ..

Bu arada Xbox demo ne zaman, bilgisi olan var mı ?

1-2 saate gelicetir LIVE'a genelde öyle olur. 12:00 / 13:00 arası.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.