Şimdi Ara

PES 2012 (PC DEMO ÇIKTI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Live'a gelse de oynasak merak ettim oyunu.2. demo gelicekmiş bir de tarihi belli mi onun ?
  • Live'a girmeyenler nasıl oynayacak demoyu
  • İndirip dvd ya da flashdisk yoluyla oynarsın demolar da yayınlanıyor çoğu sitede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 24 Ağustos 2011; 11:55:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Copy Cat

İndirip dvd ya da flashdisk yoluyla oynarsın demolar da yayınlanıyor çoğu sitede...

O çok iyi oldu bu Hemen yayınlarlar mı ki acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasasmadili

quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

The And...

The End ... Olmasın o ?

ayrıntıya takılma :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulasasmadili

quote:

The And...

The End ... Olmasın o ?

ayrıntıya takılma :D

• gelmedi hala bende
  • saat 13:40 oldu halen gelmedi

us uk gelmedi tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidon_TR -- 24 Ağustos 2011; 13:46:33 >
  • Japon live'a da baktım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 24 Ağustos 2011; 13:44:44 >
  • Oynanışı çok merak ediyorum dedikleri gibi Pes 6 seviyesinde ise güzel olur Pes 2011' de ki hantallık neydi öyle arkadaş
  • ne zaman gelecek demo
  • Oyunda yine çok hantal, atak yapıyorsun ama ileride çoğalamıyorsun. Çalımlar çok yaban, adam gibi skill yok. Oyuncular yine kambur gibi. Düzelmiş Pes 2012 buysa, bundan sonra hiç pes oynamayalım.
  • kafayı yiyecem sabahtan beri demoyu bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: £se®

Oyunda yine çok hantal, atak yapıyorsun ama ileride çoğalamıyorsun. Çalımlar çok yaban, adam gibi skill yok. Oyuncular yine kambur gibi. Düzelmiş Pes 2012 buysa, bundan sonra hiç pes oynamayalım.

Bu ülkede pes 2011 gibi birşey gördü yine oynadı 2012 de oynanır.
  • Burada günlerden önce yapılmış açıklama ve Demoya giriş esnasında belirtilmiş bir durum söz konusu zaten. Gerçi ben bırakın demoyu Full sürümünden bile ümitli değilim ama umarım yanılırım.

PES 2012 (PC DEMO ÇIKTI)

quote:

Bu ilk demonun, oyunun erken haline ait olduğu ve oyuncuların PES 2012 kalitesinden emin olabilmeleri için oyunun çıkışına yakın ikinci demonun da yayınlanacağı gelen resmi bilgiler arasında yer aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 24 Ağustos 2011; 15:42:23 >

• Devekuşu animasyonu gitmediği sürece en iyi futbol oyunu olamaz,tam sürümde de değişeceğini sanmıyorum

Ama bu nesilde çıkan en iyi Pes oyunu bu.
  • hala gelmedi uk hesapta demo
  • Bir Alman forumunda yazılanlara göre beklenilmedik bir sorun ortaya çıkmış.Demonun Live Marketplace'de ancak Eylül ayında yer alacağı yazıyor.
  • Pes 2012 de saha dısı hareketlı güzel yapmıslar Xbox live a da gelse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrnbr

Bir Alman forumunda yazılanlara göre beklenilmedik bir sorun ortaya çıkmış.Demonun Live Marketplace'de ancak Eylül ayında yer alacağı yazıyor.

30 Eylül'de oyun çıkıyor zaten Eylül'de demo gelse nolur gelmese nolur
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.