Şimdi Ara

PES 5 DE KİMDE BENİ YENEMEZ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazır konu açılmışken ve ustalar toplanmışken....

Lütfen biriniz PS2 da PES5 oynarken kullanılan tuşların basit bir liste ve açıklamasını yazabilir mi?
    Özellikle frikik atarken özel ayarlar var mı? Çalım nasıl atılır, kafa vurmak için, yerden şut atmak için neler yapmalı gibi. Lütfen yabancı dilde link vermeyin arkadaşlar, yazarsanız çok makbule geçecek.
  • valla calimi 8 senenin verdigi ustalikla kendiliginden oluyor , hanryle bos buldugumda sorma , valla sut falan artik pes5 de is degismis yon vermek icin geri capraz basili tutuna degisik , geri tutunca hafif topun dibine giriyor , ileri sut yaparsan abaniyor
  • benim bi arkadas var.seni kesin yener.ama hiç uğrasmaz
  • şimdi anlatsam olmaz ...joystiği hissetmekle alakalı bişey....
  • quote:

Orjinalden alıntı: gargerensis

benim bi arkadas var.seni kesin yener.ama hiç uğrasmaz

arkadşım kimse beni yenemezz piskopata bağlatmayıbn....yenemez....hööö yenemez..yeneemz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cyberking111

quote:

Orjinalden alıntı: gargerensis

benim bi arkadas var.seni kesin yener.ama hiç uğrasmaz

arkadşım kimse beni yenemezz piskopata bağlatmayıbn....yenemez....hööö yenemez..yeneemz..

bu isler belli olmaz , arkadas vardi oynamayi sevmezdi pek oyun , adama brakalim dedik adam son 10 dakika 2 gol atti biri orta sahadan sallamasyon , 2. si ise arkasi donuk kornerden donenen topa ceza alani disindan salladi gol olmustu

• quote:

Orjinalden alıntı: ridvan2004

bu isler belli olmaz , arkadas vardi oynamayi sevmezdi pek oyun , adama brakalim dedik adam son 10 dakika 2 gol atti biri orta sahadan sallamasyon , 2. si ise arkasi donuk kornerden donenen topa ceza alani disindan salladi gol olmustu

hadi şansla 2 tane attı diyelim daha 8 tane daha atması gerekiyor..
  • quote:

quote:

hadi şansla 2 tane attı diyelim daha 8 tane daha atması gerekiyor..

adami yeni sokuyorduk bu ise , ezersek soguyacak , sonucda pes kazandi bir pes sever daha eklendi

• quote:

adami yeni sokuyorduk bu ise , ezersek soguyacak , sonucda pes kazandi bir pes sever daha eklendi

o zaman bu işler bellidir arkadaşım.. şanla olmaz..
  • quote:

quote:

o zaman bu işler bellidir arkadaşım.. şanla olmaz..

sende bir gun cok iyi oynadigin zaman kapisacak bir arkadas bulamazsin . Bi aralar o sorunlari yasadim kimse oynamiyordu benle , bende artik arada bir brakma zorunda kalmistim . ee napicam baska turlu bilgisayara karsi zevk olmuyor
  • haklısın galiba sanırım yenilmeey başlamalıyım artık..
  • quote:

haklısın galiba sanırım yenilmeey başlamalıyım artık..

Bursaya bir gideyim yeni yil arasindada kapisayim , yogun istek var . Ama su emin denilen arkadasi yendigimde bu oyunu brakicam
  • Ps 2 deki nin adı We9 Bilgisayarda'kinin adı Pes 5.Bunu bilmiyorsun ve herkesi yenecegini idda ediyorsun ha.Freekick atmakla olmuyor o iş.Sen R.Carlos'u filan da forvete oynatıyorsundur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

Ps 2 deki nin adı We9 Bilgisayarda'kinin adı Pes 5.Bunu bilmiyorsun ve herkesi yenecegini idda ediyorsun ha.Freekick atmakla olmuyor o iş.Sen R.Carlos'u filan da forvete oynatıyorsundur.

diyorum öncelikle sana kimin bilmediği belli oluyor arkadaşım...bi kere w e ve pes serilerinin hepsi play station içindir...konami japonyada w e adıyla çıkarıyor kendi diline uyaralnmış şeklinde avrupa versiyonuda pes serisi oluyor..yani aslında ikiside aynı oyun sadece isim değişikliği.biri japonya için biride avrupa için çıkarılıyor..yani senin bilgisaayrda oynadığın oyunda aslında play station oyununun emule edilmiş halidir..w e içinde bilgisaayr oyunu var...

• Ben kesinlikle yenilmem ancak şöle bi durum var yani benle1 maç üzerinden değil 10 maç yapsak ben yaptığım maçların 6 sını 100 de 100 kazanırım gol yollarında çok bonkör olduğum için .Bazan rakip değerlendiriyo.! Bide ölesine oynadığım için mesela önüm bomboş ama istem dışı 30 metreden şut çekiyom bunun gibi.VB
  • quote:

Ps 2 deki nin adı We9 Bilgisayarda'kinin adı Pes 5.Bunu bilmiyorsun ve herkesi yenecegini idda ediyorsun ha.Freekick atmakla olmuyor o iş.Sen R.Carlos'u filan da forvete oynatıyorsundur.

ben forvetleri defans yaparım defanslarıda forvet ama skor hiç bir zaman farklı olmaz....ayrıca roberto carlosun forvette neler yaptığını bilmiyecek kadar bu oyunu az oynamışsın arkadaşım hiç konuşma..
  • quote:

Bu durumda bikmeyen sensin

PES pc ve ps2 için avrupa versiyonudur.

WE is ps2 için japonya versiyonudur..

• quote:

Orjinalden alıntı: 17egemen

quote:

Bu durumda bilmeyen sensin

PES pc ve ps2 için avrupa versiyonudur.

WE is ps2 için japonya versiyonudur..

işte böyle bilmeden bilmişlik taslayanalra gıcık oluyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: BY_CLOONEY

Ben kesinlikle yenilmem ancak şöle bi durum var yani benle1 maç üzerinden değil 10 maç yapsak ben yaptığım maçların 6 sını 100 de 100 kazanırım gol yollarında çok bonkör olduğum için .Bazan rakip değerlendiriyo.! Bide ölesine oynadığım için mesela önüm bomboş ama istem dışı 30 metreden şut çekiyom bunun gibi.VB

ben seni 10 maçta 10 kere yenerim birader..10 golde cabası.....ben istem içi şut çekerim dha garanti oluyo..ayrıca bende gol yolları diye bişey yoktur... GOOOOOLLLL VARDIR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberking111 -- 29 Kasım 2005, 19:01:38 >

• cyberking111 nickin ne online da
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.