Şimdi Ara

PES5 We9 Defterini kapadim !!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    http://image.donanimhaber.com/image.php/upfiles/11019/CAC21076FD1E4FB1963053E057B82AE1.jpg

olay soyle oldu . Yeni 6 yildiza cikmisim. MAc yapiyorum . Ronaldinho ile aldim topu kendi yari alanimin ortasindan gidiyorum 8 adam gectim . 9.cuda Cample yarmasi yikti yere . Bir omuz koydu topla ronaldinho ayri yerlerde. Ronaldi ekrandan kayboldu . Bende o anda etoyla kaydim cample a yandan . HAkem bana kirmizi vermezmi . O andan sonrasini hatirlamiyorum. Kendime geldigimde mnitor yerde , kasa yerde . Joystick zaten resimde gorunuyor. Klavyenin f8 tusu kayip . Ancak Pes6 ya . Monitorun rengi yesilimsi oldu !!!

Not : bu microsoft side winder gamepad pro dan sonraki 2. vaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvancoto -- 5 Mart 2006; 15:54:51 >

• bazen banada oluyor ama bırakmayı düşünmedim hiç

sen pahalı joystick alma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: megi21

bazen banada oluyor ama bırakmayı düşünmedim hiç

quote:

Orjinalden alıntı: megi21

iyi oldu , titresimde vardi ama hicbir mac sirasinda titremedi uyuz kolll . Aslinda gaz yaptim forumda gecenlerde elemanin biri pes5 videosu adinda topic acmisti . Normalde ana topictekiler bilir videolarim vardi klavye ile bile ronaldinho ile durdurulamazdim 4 yildizda. Ama gamepad ile isler degisti . Zaten gaza gelmisim dedim bende kendi kilibimi yapip nete salayim . Ama olmadi iste lanet oyun... (ne guzel goller hareketler vardi yaa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvancoto -- 5 Mart 2006; 15:57:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvancoto

quote:

iyi oldu , titresimde vardi ama hicbir mac sirasinda titremedi uyuz kolll . Aslinda gaz yaptim forumda gecenlerde elemanin biri pes5 videosu adinda topic acmisti . Normalde ana topictekiler bilir videolarim vardi klavye ile bile ronaldinho ile durdurulamazdim 4 yildizda. Ama gamepad ile isler degisti . Zaten gaza gelmisim dedim bende kendi kilibimi yapip nete salayim . Ama olmadi iste lanet oyun... (ne guzel goller hareketler vardi yaa)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ridvancoto

quote:

Nediyelim arkadaşım başın sağolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple

quote:

Orjinalden alıntı: ridvancoto

quote:

Nediyelim arkadaşım başın sağolsun

Alıntıları Göster
    Klavyenin f8 tuşunu buldunmu bari

• quote:

Orijinalden alıntı: MMXex

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MMXex

yok yaw , daha gamepadin dagilan parcalarini yeni yeni buluyorum . L2 tusunu buldan az once .

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvancoto

quote:

Orjinalden alıntı: MMXex

yok yaw , daha gamepadin dagilan parcalarini yeni yeni buluyorum . L2 tusunu buldan az once .

Alıntıları Göster
    sağlık olsun ya,pes 6 oynarsın cıkınca artık

• quote:

Orijinalden alıntı: utku84

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: utku84

niyetim o , begenirsem orjinalinide alirim . Ama pes de su faul olayina dikkat edilmesi gerek. Dedigim gibi bilgisayara es geciliyor . 6 yildiz oldu diye icine etmisler. Kafami bozan madem faul vermedin benim yaptigimda neden kirmizi kart oldu. Birde yandan kaydim . Oyuncunun ayagi topada degmisdi !

• quote:

Orijinalden alıntı: utku84

Alıntıları Göster
    Bazen benimde kayış kopacak sınırına geliyor ama öğrendiğim yoga teknikleriyle(!) atlatıyorum çok şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Bazen benimde kayış kopacak sınırına geliyor ama öğrendiğim yoga teknikleriyle(!) atlatıyorum çok şükür

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahraman_GS

Alıntıları Göster
    Böle Küçük Şyler İçin hemen oyun bırakılmaz kardeş.dewm et oynamaya:)
  • YAZIK YAW
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerosun

YAZIK YAW
    evet yaa.. oyun her yönüyle mükemmel ama oyundaki tek sinir bozan şey HAKEM kararları..
    hakem ne kadar aleyhime karar verirse versin, sürekli beni durduramayacaksınız diyerek kendime telkinler yapıyorum maç esnasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

evet yaa.. oyun her yönüyle mükemmel ama oyundaki tek sinir bozan şey HAKEM kararları..
    hakem ne kadar aleyhime karar verirse versin, sürekli beni durduramayacaksınız diyerek kendime telkinler yapıyorum maç esnasında

Alıntıları Göster
    özellikle bazı maçlarda hakemin saçma kararlarına deli oluyorum. geçmiş olsun deyim sana. PES in tek zayıf yönü hakem olayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Metality

özellikle bazı maçlarda hakemin saçma kararlarına deli oluyorum. geçmiş olsun deyim sana. PES in tek zayıf yönü hakem olayı

Alıntıları Göster
    Muahuahauh bende sinirleniyorum bu oyunda. En son sinirden masaya vurmuştum avcumn ortası yarılmıştı. Hakketen acayip hırs yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Muahuahauh bende sinirleniyorum bu oyunda. En son sinirden masaya vurmuştum avcumn ortası yarılmıştı. Hakketen acayip hırs yapıyor.

Alıntıları Göster

helal rıdvan
  • quote:

Orijinalden alıntı: marquin

helal rıdvan

Alıntıları Göster

Bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaaari

Bravo

Alıntıları Göster
    hakkaten joystickler garibim çok çekiyolar elimizden

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

hakkaten joystickler garibim çok çekiyolar elimizden

Alıntıları Göster
    yaw simdi gordum sanirim web cam da arada kaynamis galiba , kasanin kaloriferle arasinda buldum ... Hastalik bu pes yaw

• abi helal olsun sen naaptın yaw gül geç herşeyi kırmışsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.