Şimdi Ara

Pet Mage için Staff seçimi YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pet mage açtım fakat stafta kararsız kaldım

+7 woe mi +7 scorching mi alsam bilemiyorum woe flame damage ve fiyatı bakımından daha ağır basıyo
    +8 elixir alcak paramda yok yardım lütfen

• Pk için scorching derim.Ama woeyle daha yüksek dmgler görebilirsin
  • cok saol pk yı 80 felan olmadan düşünmüyorum zaten o zmn woe yi çekem:)
  • Pet derken,int mage ise tavsiye etmem woeyi.1 yil kullandım intci magemde sonra hell blood 7 aldım 1700 falan vururken 2600 falan oldu dmg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla aldım woe :( neyse onuda ilerde alrm artk :)
  • Hayirli olsun

• Hell blood.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hell blood olmazsa schorhing ods olmazsa woe

• hel blood al kurtul.
  • İkisi arasından woe tercihim olurdu..
  • Kesinlikle hell blood al.Stafta öncelik atack powerdir.
  • Hocam arkadaşı ne kadar yanlış bilgilendirmişsiniz. Int magede woe giyebileceğin en ama en kötü itemdir. +7 Salamander bile iyi woe den. Parana yazık olmuş. Woe half-paper itemidir. Senin hell blood, elixir veya krowaz silahı alman gerekirdi. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blaze` -- 19 Ağustos 2012; 18:18:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delling

Hocam arkadaşı ne kadar yanlış bilgilendirmişsiniz. Int magede woe giyebileceğin en ama en kötü itemdir. +7 Salamander bile iyi woe den. Parana yazık olmuş. Woe half-paper itemidir. Senin hell blood, elixir veya krowaz silahı alman gerekirdi. Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delling

Hocam arkadaşı ne kadar yanlış bilgilendirmişsiniz. Int magede woe giyebileceğin en ama en kötü itemdir. +7 Salamander bile iyi woe den. Parana yazık olmuş. Woe half-paper itemidir. Senin hell blood, elixir veya krowaz silahı alman gerekirdi. Geçmiş olsun.

katılıyorum half paper olsam yine woe almam çünkü atağı scorchinge göre düşük bundan dolayı damagede düşük
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.