Şimdi Ara

Peugeot 508 - Passat - Latitude

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba özellikle peugeot 508 bluehdi eat6 1.6 allure paket hakkında fikirlerinizi merak ediyorum ayrıca passat b7 1.6 tdi highline, latitude 1.5 dci excutive, 508 1.6 bluehdi allure paletlerinden hangisini neden tercih ederdiniz araçların hepsinide otomatik düşünüyorum. Teşekkürler

• motor-şanzıman ikilisi önemli, o nedenle 508
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Çok komik bir şakadır umarım, bugün 3 keredir ağır trollük yapıyorsun kural 7'den banlanacaksın ters admin gelirse.
    Yeni MODELİ çıkmış Latitude yeni, ha?

------------

Konu sahibi bu arada 508 1.6 BlueHDi Allure sahibiyim, sorular alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu mesaj silindi.
    Eeeh sıktın ama artık be, bu bölümün admini falan yok mu arkadaşım? Bu saçmalığa ne zaman dur diyeceksiniz, adam her postun altında trollük yapıp insanların canını sıkıyor. Şu yazdığı saçmalığın mantık ile izahı var mı? Banlayın bitsin gitsin bu nedir ya.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Zaten çıkmadımı 508 ile passatin yeni kasası??
    Benmi yanlış gördüm
  • Yahu arkadaslar sizin kafanız mı iyi!
    Passatın b8 kasası var , 508 aynı şekilde tümüyle yenilendi bayilerde hala eski kasası satıyor.
    Latitude en azından kasası falan asla yenilenmedigi için modelinin son güncel aracı . Bu dediklerimde ne troll gördünüz anlamıyorum . Her mesajımı didik didik edip acigimi bulmak istiyorsunuz ama yapamayacaksınız.
    Neyse konuyu daha fazla kirletmeyelim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Çok komik bir şakadır umarım, bugün 3 keredir ağır trollük yapıyorsun kural 7'den banlanacaksın ters admin gelirse.
    Yeni MODELİ çıkmış Latitude yeni, ha?

------------

Konu sahibi bu arada 508 1.6 BlueHDi Allure sahibiyim, sorular alabilirim.
    Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim size ilk soracağım soru şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi nasıl araç genel olarak nasıl ses yalıtımı ve benzeri konularda biraz bilgi verirseniz memnun olurum cep telefonu bile koyacak yer yok diyolar birazda bu konularda bilgi verirseniz sevinirim
  • gokhantastan kullanıcısına yanıt
    Şehir içinde trafiğe göre 6 litre de yakıyor 12 litre de, bu tamamen rotaya bağlı.
    Şehir dışında 5 kişi ağır bagaj ile 6 litre civarı yakıyor.
    Genel olarak fiyat/performans açısından iyi, ses yalıtımı klasik D segmenti gibi. Ne eksik, ne fazla.
    Cep telefonu ve saklama yeri gerçek bir sıkıntı, torpido dışında saklama alanı maalesef pek yok.
    Telefonu vites topuzu ile kolçak arası bölgeye koyuyorum, yan yana 2 tane 6 inçlik telefon konuluyor(sürgülü küçük yere bozuk para-anahtar-fişleri koyuyorum, orayı kapatıp üstüne).
    Bir de almayı düşünürseniz trim yapıştırıcı alın, ekranın üstündeki plastik tam birleşik değil. Milimlik aralık var. Bozuk yolda ses yapıyor. Bir iki plastik aksam da aynı şekilde.
    Şanzıman yönünden EAT6 tam otomatik şanzıman sorunsuzluğu ile rakipleri arasından seçmemi sağladı(muadil olarak sadece İnsignia var, onun da 1.6 CDTI'ı bütçemin üstündeydi).

• quote:

Şehir içinde trafiğe göre 6 litre de yakıyor 12 litre de, bu tamamen rotaya bağlı.
    Şehir dışında 5 kişi ağır bagaj ile 6 litre civarı yakıyor.
    Genel olarak fiyat/performans açısından iyi, ses yalıtımı klasik D segmenti gibi. Ne eksik, ne fazla.
    Cep telefonu ve saklama yeri gerçek bir sıkıntı, torpido dışında saklama alanı maalesef pek yok.
    Telefonu vites topuzu ile kolçak arası bölgeye koyuyorum, yan yana 2 tane 6 inçlik telefon konuluyor(sürgülü küçük yere bozuk para-anahtar-fişleri koyuyorum, orayı kapatıp üstüne).
    Bir de almayı düşünürseniz trim yapıştırıcı alın, ekranın üstündeki plastik tam birleşik değil. Milimlik aralık var. Bozuk yolda ses yapıyor. Bir iki plastik aksam da aynı şekilde.
    Şanzıman yönünden EAT6 tam otomatik şanzıman sorunsuzluğu ile rakipleri arasından seçmemi sağladı(muadil olarak sadece İnsignia var, onun da 1.6 CDTI'ı bütçemin üstündeydi).
    Teşekkürler hocam peki passat b7 ye hiç bindiniz mi ona göre kıyaslayabilir misiniz? Bide bazı araçlarda vites ile kolçak arasında çekmece yerine joystick var o opsiyon mu

Passat B7 kullanmadım, B8'i A3 kullandığım zamanlarda 1 günlüğüne ikâme aldım(aldıktan sonraki günün gecesi hırsız girdi teybi çaldı), çok hatırlamasam da genel olarak beğenmiştim(tabiki çok kullanamamıştım). Yine de çok fark hissetmemiştim.
    B7'de belli miktar yolculuk yaptım. Akrabamda 2.0 TDI var, maalesef onla arabası hakkında çok konuşamadım.
    Yolculuk dediğim birkaç kilometre, genel yorum yapamayacak kadar.
    Joyistik olayını bilmiyorum, örnek resim atarsanız belki yorum yapabilirim.
    Sunroof için sanırsam yuvarlak bir şey var üst kısımda, alakasız ama.
    Bir de vitesin Sport-kış modunun hemen arkasında koltuk ısıtmanın tekeri var(Mouse tekeri gibi), 0-1-2-3 ayarını yapıyorsunuz.
  • quote:

Passat B7 kullanmadım, B8'i A3 kullandığım zamanlarda 1 günlüğüne ikâme aldım(aldıktan sonraki günün gecesi hırsız girdi teybi çaldı), çok hatırlamasam da genel olarak beğenmiştim(tabiki çok kullanamamıştım). Yine de çok fark hissetmemiştim.
    B7'de belli miktar yolculuk yaptım. Akrabamda 2.0 TDI var, maalesef onla arabası hakkında çok konuşamadım.
    Yolculuk dediğim birkaç kilometre, genel yorum yapamayacak kadar.
    Joyistik olayını bilmiyorum, örnek resim atarsanız belki yorum yapabilirim.
    Sunroof için sanırsam yuvarlak bir şey var üst kısımda, alakasız ama.
    Bir de vitesin Sport-kış modunun hemen arkasında koltuk ısıtmanın tekeri var(Mouse tekeri gibi), 0-1-2-3 ayarını yapıyorsunuz.
    hocam bende a3 yoktu fakat arkadaşta vardı sık sık bindim aynı segment araçlar değil lakin ortak bildiğimiz araç olduğu için soruyorum a3 e göre nasıl? sonuçta a3 her ne kadar c segmenti olsa da audi

Şaşırtıcı derecede sessiz, yol tutuşu Superb'den bile daha iyi.
    Tabikide en boşunun kampanyalı fiyatı Superb en boşu ile aynı. Donanım olarak boş, biraz dar bir araç.
    Yine de güzel araçtı, DSG olmasa A3 alırdım 508 yerine.
    Not:DSG hakkında pek fikrim yokken A3-Superb sahibi oldum, Superb'den sonra farklı sebeplerden dolayı araç değişimine gittim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 27 Ekim 2019; 22:33:20 >
  • quote:

Şaşırtıcı derecede sessiz, yol tutuşu Superb'den bile daha iyi.
    Tabikide en boşunun kampanyalı fiyatı Superb en boşu ile aynı. Donanım olarak boş, biraz dar bir araç.
    Yine de güzel araçtı, DSG olmasa A3 alırdım 508 yerine.
    Not:DSG hakkında pek fikrim yokken A3-Superb sahibi oldum, Superb'den sonra farklı sebeplerden dolayı araç değişimine gittim.
    Tam olarak anlamadım 508 mi sessiz a3 mü
    Bu soruyu cevaplamak biraz zor, A3'ü 4.5 sene önce kullandım.
    Fakat yol sesi konusunda bu araçlara çıktığınızda -özellikle kötü olanlar dışı- lastik kalitesine bağlı olarak ses gelir.
    Yoksa her iki aracında bazı bölgelerinden ses geliyor. Aklımda kalan 508'in sağ aynası iken A3'ün bagaj bölgesi(A3'e emin değilim).
  • Dsg bulaşma, latitude tipsiz, 508 iyidir.
    Active paket de kurtarır.
    İçi bej olanlar hoş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.