Şimdi Ara

Philco Çamaşır Makinesi Program Ayarlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
11.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 20 senelik bi çamaşır makinemiz var ama makinenin ayarını biz beceremiyoz annemde vefat etti tramvasını daha yeni atlattım ve artık kendi başıma yapmak zorunda kalıyorum ama doğru düzgün bi ayar tutturamadım sürekli pantalon kazak atlet atıyorum zaten

resimdekinin aynısı varsa bi türkçe kullanama kılavuzu bulamdım yardım edin

• Yapay Zekanın Yanıtı

Philco çamaşır makinenizi kullanırken, farklı kumaş türlerine ve kirlilik seviyelerine göre uygun programları seçmek önemlidir. Bu programların doğru şekilde ayarlanması, en iyi yıkama sonuçlarını almanızı sağlayacaktır.

Program Ayarlama Adımları:

1. Kumaş türünü seçin: Pamuklu, sentetik, yünlü veya hassas kumaşlar için özel programlar mevcuttur.
    2. Kirlilik seviyesini belirleyin: Hafif, orta veya ağır kirli çamaşırlarınız için uygun bir ayar seçin.
    3. Ek seçenekleri ayarlayın: Durulama, sıkma hızı ve ekstra durulama gibi ek seçenekler, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.
    4. Başla düğmesine basın: Tüm ayarları yaptıktan sonra, yıkama döngüsünü başlatmak için Başla düğmesine basın.

Yaygın Philco Çamaşır Makinesi Programları:

• Pamuklular: Pamuklu ve keten kumaşlar için standart program.
    • Sentetikler: Polyester ve naylon gibi sentetik kumaşlar için program.
    • Yünlüler: Hassas yünlü kumaşlar için özel program.
    • Hassaslar: Dantel, ipek ve saten gibi hassas kumaşlar için program.
    • Hızlı Yıkama: Hafif kirli giysiler için kısa bir program.
    • Ekstra Durulama: İnatçı deterjan kalıntılarını gidermek için ek bir durulama döngüsü.

İhtiyaçlarınıza uygun doğru programı seçerek, Philco çamaşır makinenizden en iyi performansı alabilirsiniz. Kullanım kılavuzunu dikkatlice okumak ve belirli çamaşır türleri için önerilen ayarları takip etmek önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • merhaba,

model kodunu yazabilirseniz kılavuz konusunda yardımcı olmaya çalışırım. arşivde vardır belki.
  • Öncelikle başınız sağ olsun. Bu resimdeki makine VESTEL 54X modeli ile aynı sanırım. Ellerinde varsa Vestel'e de mail atabilirsiniz. Bu Vestel'den dedemlerin vardı. Pamuklular içim program düğmesi A ön yıkama, B ana yıkama programı. Bu makinede 1-2-3 diye de gidiyor olabilir. A'ya ayarlayınca her 2 göze deterjan, B'de ise sadece ana yıkama gözüne (çekmecede A-B veya I-II şeklinde göstermesi lazım) deterjan ekleyin. Benim aklımda kalan ayarlar bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 3 Şubat 2014; 22:32:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokomoko

merhaba,

model kodunu yazabilirseniz kılavuz konusunda yardımcı olmaya çalışırım. arşivde vardır belki.

phılco 800 yazıyor ön yüzünden başka bişey yazan yok
  • aynı makineden bendede var . 2 gündür kazaklarımı nasıl yıkamam hakkında araştırma yapıyorum ama bulamadım. bilen varsa bi yardımcı olursa sevinirim
  • arkadaşlar öğrenciyim ve birisinden bu makıneyı aldım ama kullanamıyorum.Renkliler için c ye ayarlıyorum ve 2 göze de deterjan eklıorm fakat program ilerlemıyor makıne sürekli su alıp verıo çalıstıramadım yardımcı olabilcek birisi varsa çok sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.