Şimdi Ara

Philips HTD5570 1000W (Çift Bas) Dolby Digital DVD 5.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.gold.com.tr/philips-htd5570-1000w-cift-bas-dolby-digital-dvd-5-1-ev-sinema-sistemi_u

bu ürünü almayı düşünüyorum bir fikir verebilecek var mı ?
    bütçem 500 tl(+-50) bu fiyata bulunabilecek başka ses sistemi tavsiye edecek olan var mıdır ?

• Bende bu ürünü düşünüyorum sadece tv izlerken ve müzik dinlerken kullanacağım nasıldır acaba??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sistemi canlı oalrak yarım saat dinledim, ses kalitesi beni tatmin etmedi arkadaşlar, baslar güzel fakat tizler çok kötüydü... 3 farklı formatta denediğim halde sonuç aynıydı.. yanındada hemen sony 6100 vardı, onda ise sesler mükemmeldi..
  • PIONEER HTP-071

şu ürün var birde ama bu ürün biraz tuzlu 800 tl cıvarında indirimleri takip ediyorum yinede...
  • @sardemir arkadaşım iyi güzel demişsinde sony 6100 ile philips htd5570/12'nin fiyatı aynımı sence ikisi aynı kategoride değerlendirilirmi. Teknosadan baktım biri 499 diğeri 999 TL. Az önce philips htd5570/12 için geniş kapsamlı bir inceleme yaptım bence gayet iyi sinema sistemi onunla aynı kategoride LG var ondada Bluray yok o yüzden bu en mantıklısı birde fiyatını karşılaştırınca diğerleriyle en mantıklısı bu kalıyo ve bu günlerdede almayı düşünüyorum aldığım zaman ayrıntılı incelememi sizlerle paylaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedimkavak -- 30 Aralık 2013; 1:21:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedimkavak

@sardemir arkadaşım iyi güzel demişsinde sony 6100 ile philips htd5570/12'nin fiyatı aynımı sence ikisi aynı kategoride değerlendirilirmi. Teknosadan baktım biri 499 diğeri 999 TL. Az önce philips htd5570/12 için geniş kapsamlı bir inceleme yaptım bence gayet iyi sinema sistemi onunla aynı kategoride LG var ondada Bluray yok o yüzden bu en mantıklısı birde fiyatını karşılaştırınca diğerleriyle en mantıklısı bu kalıyo ve bu günlerdede almayı düşünüyorum aldığım zaman ayrıntılı incelememi sizlerle paylaşırım

Fiyat konusunda F/P Olarak kesinlikle haklısınız hocam.. Yarı fiyatına göre tabi ki iyi. Ben bunları söylerken sadece ses kalitesini düşünerek söylemiştim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PIONEER HTP-071

arkadaşlar bu ürünü aldım deneme fırsatı bulamadım hiçbiryerde konya ve adana medyamarkt mağazalarında deneyecek ürün bulamadım.
    ama aldığımada pişman değilim bas yönünden bir logitech z5500 yada z906 gibi değil ama tatmin edici 599 tl ye aldım fiyatına göre yaklaşık 12-18 metrekarelik bir salonda film ve müzik olarakta dinledim sesi çok doyurucu.
  • arkadaşlar ben de bu ürünü almak istiyorum,klavuzu da indirdim ama bilgi bulamadım
    sizlerin yardımına ihtiyacım var;
    1-ses formatında dts ac3 varmı.klavuzda mp3 yazmışlar tek.
    2-usb den 1tb hdd bağlayıp mkv ve 3 boyut film izleyebilirmiyim.

bunların hepsini 60 inç tv de yapıyırum.ses sistemi alayım dedim bu ürün dikkatimi çekti üstelik 500 tl ve 9 taksit.
    öneriniz nedir.hdd yi tv ye bağlayıp optik ile bunu ses sistemine bağlasam yine 5.1 ses alırmıyım, yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besbur

arkadaşlar ben de bu ürünü almak istiyorum,klavuzu da indirdim ama bilgi bulamadım
    sizlerin yardımına ihtiyacım var;
    1-ses formatında dts ac3 varmı.klavuzda mp3 yazmışlar tek.
    2-usb den 1tb hdd bağlayıp mkv ve 3 boyut film izleyebilirmiyim.

bunların hepsini 60 inç tv de yapıyırum.ses sistemi alayım dedim bu ürün dikkatimi çekti üstelik 500 tl ve 9 taksit.
    öneriniz nedir.hdd yi tv ye bağlayıp optik ile bunu ses sistemine bağlasam yine 5.1 ses alırmıyım, yardımınız için şimdiden teşekkürler.

yok mu kimsenin fikri arkadaşlar, 500/9 taksite alınır mı bu sistem.kampanya bitmek üzere
  • güncel
  • ben kullanıyorum dediğin özellikler mevcut tv ye harddisk bağladım dst vs bir çok formatta denedim sorunsuz çalışıyor pek kullanamıyorum ama bence güzel bir ürün.
  • Millerim yanmasın diye aldım. Güzel sistem. Ama LG tv, tivibu airties cihaz ve next tango uydu alıcı, üç cihazı nasıl bağlıyacağımı kestiremedim. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.