Şimdi Ara

Phlips oled 705

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkçe içerik bulamadığım için konuyu açma gereği duydum, yabancı forumlardan TV'yi araştırarak aldım , almayı düşünen olursa bu konu altında yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum.

TV Phlips oled 805'in muadili , HDMI 2.1'i desteklemediği için 120 Hz oyun oynamanızı olanaksız kılıyor, tv 120 hz tabi.

Bunun dışında LG oled almak istiyorsanız fiyatları zaten yakın , LG oledlerde HDMİ 2.1' var; phlipsin artısı AMBILIGHT özelliğinin bulunması burada karar size kalıyor.

Burada özelliklerini tek tek anlatmaya düşünmüyorum sitesinde mevcut.

ürün linki

Youtubede inceleme videosu bulunmuyor ama 805 ile aynı olduğu söyleniyor yabancı forumlarda.

Yaklaşık 1 aydır aktif kullanıyorum Tv'yi görüntü kalitesi ambılıght gerçekten harika.

TV yeni çıktığı için (birkaç ay oldu) çok net kronik problemleri belli değil ama genel olarak çizgilenme problemi yaşamış insanlar, bende bu problemi yaşadım.Servis ile görüşünce güncelleme yapın vs diye gereksiz cevaplar verdi.Biraz kurcaladıktan sonra ayarlar kısmından OLED yanıklarını silmek için temizleme seçeneği bulunuyor, bunu aktif ettikten sonra problem yaşamadım. Yabancı forumlarda aynı problemi birçok kişi yaşamış , panel değişikliği yapanlarda bile problemin devam ettiği söyleniyor. Şahsi fikrim sorun yazılımsal çünkü normal uydu kanallarında ve ara yüzde problem yaşanıyor , Netflix veya youtube den video açınca problem olmuyor.

Phlips oled 705

SORUNUN FOTOĞRAFI

TV'yi Va***'dan aldım , sorun yaşayınca bana yardımcı olmadılar doğal olarak, her şey satana kadardı. Size tavsiyem internet üzerinden almanız çünkü mağzadan alınca iade hakkınız olmuyor , internet üzerinden alırsanız 14 gün içinde iade hakkınız oluyor.Tabi iade etmediğime memnunum :)

Şu an için sorunsuz kullanıyorum inşallah sorunsuz şekilde kullanmaya devam ederiz.

Deneyimlerini veya sorunlarını paylaşmak isteyen bu başlık altından kullanıcılara yardımcı olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çekirdek61 -- 13 Ağustos 2021; 16:40:27 >

• Merhaba bende ilk defa philips model tv aldım 806 Oled modeli ama tr de hiç inceleyen olmamış biraz yabancı forum ve videolardan ve vatan çalışanların bu modelin çok iyi olduğunu ve tavsiyeleri üzerine aldım yarın gelecek kısmetse sizin bu tv hakkında bilginiz varmı

• Bx ten daha iyi bir uretim.Bx de subwoofer yok+amblight+daha aydinlik bir panel.Aciklamaya gore diket komponent ve goruntu yazilimi 805 in aynisi.

Bu yilki lg gaminda direkt karsiligi a1.A1 de native 50hz.

• Merhabalar hocam konu için teşekkürler.

Bende yaklaşık 15 gün önce 705 aldım LG CX ile çok kararsız kalıp amblighttan dolayı tercih ettim.

Fakat görüntü ayarlarını istediğim gibi optimize edemedim bir türlü .Yabancı sitelerde dahi detaylı bilgi yok.Acaba sizin konfigrasyonunuz nasıl özellikle normal uydu izlerken ve film izlerken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemin33 -- 18 Ağustos 2021; 14:58:4 >
  • nemin33 N kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, tv den memnun musunuz? Eksi yanları nelerdir? Ps5 veya xbox ile kullandıysanız deniyimlerinizi öğrenebilir miyim? Bende 55oled705 bakıyorum:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.