Şimdi Ara

photoshopta renk sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim sorunum photoshopta açtığım fotograflar daha koyu cıkıyor fotorafın orjineli o kadar koyu değil aşağıda vereceğim fotoraflarda küçültme harıcınde hiç bir şekilde oynama yoktur ama photo shopta açtığımd koyu gözüküyor. bu neden olmuştur bilgisi olan varmı.

photoshopta renk sorunu

photoshopta renk sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkun4 -- 1 Şubat 2007; 9:25:05 >

• .

photoshopta renk sorunu
  • Benim sorunumun çözümünü bilen yok galiba peki ben bu sorunumu nerde çöze bilirim böyle biz site varmı? . Bu yönde yardımcı olurmusunuz
  • Aslında bunun bir sorn olup olmadığını dahi bilmiyorum. Ama ps'de ctrl+l yapıp auto seçeneğini seçersen istediğin görüntüyü alırsın sanırım.
  • Fotografın rengini açmak yada koyulaştırmak istemiyorum. pc ye yüklediğim fotoraflar photoshopta acıldığında farklı bir renk alıyor.
    yüklendiği andaki fotografı vermiyor.sanırım photoshopla ilgili bir sorun bu yukaridaki fotograflarda hiç bir oynama yok biri photosopta acıldı diğeri başka bir yerde ikisinde farklı renkler ortaya cıkıyor. yüklendiği andaki fotoraf altdaki fotograf benim istediğim photoshopta açtım fotografın hiç bir oynama yapmadan alttaki gibi gözükmsiydi

ilginiz için teşekkür ederim
  • Photoshopda edit->Color settings ayarlarına settings kısmını monitor color yap, bir de rgb kısmını monitor rgb yap. Daha sonra büyük ihtimalle sorunun düzelecektir. Kolay gelsin.
  • Çok teşekkür ederim hemen deniyeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.