Şimdi Ara

Phpmyadminde Sql Yükleme Hatası ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben sitemi başka bir hostinge taşıyacağım. ftp üzerinden tüm dosyalarıı yeni hostingime yükledim. Fakat sql yükleme aşamasından aşağıdaki gibi bir hata ekranı alıyorum. Şimdiki hostingimin süresi dolmak üzere ve ben bira an önce taşıma işlemini yapmam lazım. Şimdiki hostingimden sql indirirken sorun yaşamadım. Ama yeni hostinge yüklerken alıyorum bu hatayı. ACİL olarak yardımlarınızı bekliyoırum.

• Yeni hostinginizde herhangi bir SQL yok değil mi? Eğer varsa yeni hostinginizdeki tüm veritabanlarını komple silin. Daha sonra senin yedeklediğin veritabanını yüklemeye çalış.
  • olayın aslı şöyle;
    Wordpress sitesi. Oyun sitesidir bu. Taşıma işlemi gerçekleştirmeden önce forumlarda okuduğum kadarı ile önce yeni hostinge wp kurun diyor. Biliyorsunuzdur wp kurabilmek içinde mecburen bir veri tabanına ihtiyaç var. Bu doğrultuda yeni hostumun içinde sadece kurulum esnasında kurduğum bir veritabanı var o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinediz

olayın aslı şöyle;
    Wordpress sitesi. Oyun sitesidir bu. Taşıma işlemi gerçekleştirmeden önce forumlarda okuduğum kadarı ile önce yeni hostinge wp kurun diyor. Biliyorsunuzdur wp kurabilmek içinde mecburen bir veri tabanına ihtiyaç var. Bu doğrultuda yeni hostumun içinde sadece kurulum esnasında kurduğum bir veritabanı var o kadar.

Mevcut veritabaninin tablolarini sil veya boşalt sorun duzelecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.